Strona główna » Monitory » Monitory LCD » MONITOR LCD 32" ODYSSEY NEO G8/LS32BG850NPXEN SAMSUNG
MONITOR LCD 32" ODYSSEY NEO G8/LS32BG850NPXEN SAMSUNGMONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32MONITOR LCD 32
MONITOR LCD 32" ODYSSEY NEO G8/LS32BG850NPXEN SAMSUNG
MONITOR LCD 32
MONITOR LCD 32
LG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRACOH
Kod producenta:LS32BG850NPXEN
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806094796582
Waga:12,20 kg
Ekran dotykowy:Nie
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Technologia quantum dot color:Tak
Regulowana wysokość (max):12 cm
NVIDIA G-SYNC:Nie
Tryby inteligentne:RTS,RPG,FPS
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Podstawa dołączona:Tak
Standard VESA:Tak
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Tryb gry:Tak
Strojenie fabryczne:Tak
Czas odpowiedzi (typowy):1 ms
Wbudowane głośniki:Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania:240 Hz
Rodzaj portuUSB upstream:USB Typu B
Response time measurement type:GTG (Gray to Gray)
AMD FreeSync:Tak
Typ matrycy:VA
Kształt ekranu:Zakrzywiony
Jasność wyświetlacza (szczytowa):350 cd/m2
Auto source switch+:Tak
Pozycjonowanie na rynku:Konsument
Kolory wyświetlacza:1 miliard kolorów
Czujnik światła Eco:Tak
Typ HD:4K Ultra HD
Jasność wyświetlacza (typowa):350 cd/m2
Przednia osłona:Czarny
Certyfikaty zgodności:UL
Wyjście na słuchawki:Tak
Funkcja Picture-in-Picture:Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą):311,1 mm
Pobór mocy (max):140 W
Optymalizator częstotliwości odświeżania:Tak
Podświetlenie LED:Tak
Wersja USB hub:3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Długość kabla zasilającego:1,5 m
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Wirtualny punkt AIM:Tak
Napięcie wyjściowe adaptera AC:20 V
Regulacja wysokości:Tak
System formatu sygnału cyfrowego:Nieobsługiwany
Wyłącznik czasowy Plus:Tak
Wyjścia słuchawkowe:1
Paleta barw:95%
Tryb Samsung Eye Saver:Tak
Tryby kolorów wideo:Dynamic contrast,Kino,zwyczaj,Sport
Wersja HDMI:2.1
Oś obrotu:Tak
Natywna proporcja obrazu:16:9
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:Mega DCR
Refresh rate optimizor:Tak
Wersja DisplayPort:1.4
Obracany:-15 - 15°
Ilość DisplayPort:1
Kolor nóżek:Czarny
Ilość portów HDMI:2
Kąt obrotu wokół osi:-92 - 92°
Klasyfikacja krzywizny ekranu:1000R
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:1401629
Zakres wilgotności względnej:10 - 80%
Ilość portów USB Typu A downstream:2
Typ AMD FreeSync:FreeSync Premium Pro
Standard gamy kolorów:DCI-P3
Zakres temperatur (eksploatacja):10 - 40 °C
Ilość portów upstream:1
Funkcje gier:Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView
Niski input lag:Tak
Zakres kąta nachylenia:-9 - 13°
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:33 kWh
Lokalne strefy przyciemniania:1196
Wysokość opakowania:530 mm
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:104 kWh
Kąt widzenia w poziomie:178°
Waga wraz z opakowaniem:12,9 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą):606,4 mm
Wysokość (bez podstawy):434,8 mm
Adaptacyjny obraz:Tak
Szerokość opakowania:827 mm
Współczynnik kontrastu (typowy):1000000:1
Waga (bez podstawy):7 kg
Rodzaj opakowania:Pudełko
Wbudowany USB hub:Tak
Szerokość (bez podstawy):713 mm
Przewody:DisplayPort,Prąd przemienny
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Głębokość opakowania:236 mm
Waga (z podstawą):8,9 kg
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Kolor produktu:Biały
Typ podświetlacza:Mini LED
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
HDCP:Tak
Tryb wyłączenia:0,3 W
Głębokość (bez podstawy):173 mm
Gniazdko wyjścia DC:Tak
Technologia wyświetlacza:LED
Przestrzeń barw RGB:DCI-P3
HDMI:Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Zarządzanie okablowaniem:Tak
Kąt widzenia (pionowy):178°
Szerokość urządzenia (z podstawą):713 mm
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Stojak dołączony:Tak
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju:Tak
Kensington Lock:Tak
Rozmiar obrazu (w poziomie):69,7 cm
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):UL
Rozmiar obrazu (w pionie):39,2 cm
Miejscowe przyciemnianie:Tak
Obrotowe:Tak
Roczne zużycie energii:48 kWh
Technologia High Dynamic Range (HDR):Quantum HDR 2000
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1401629
Pobór mocy:33,2 W
Regulacja pochylenia:Tak
Wersja HDCP:2.2
Typ pomiaru czasu reakcji:GTG (Gray to Gray)
Przekątna ekranu:32"