Strona główna » Monitory » Monitory LFD wielkoformatowe » Monitor LCD Samsung 46" VM46B-U LH46VMBUBGBXEN Wewnętrzny
Samsung LH46VMBUBGBXEN wyświetlacz ścienny wideo LCD Wewnętrzna-13005927
Monitor LCD Samsung 46
Monitor LCD Samsung 46
Monitor LCD Samsung 46" VM46B-U LH46VMBUBGBXEN Wewnętrzny
Samsung Electronics Polska
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Numer katalogowy:WLONONWCRCGSD
Kod producenta:LH46VMBUBGBXEN
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806094366082
Waga:21,00 kg
Interfejs do montażu panelu:600 x 400 mm
Standard VESA:Tak
Wersja HDCP:2.2
Częstotliwość wejściowa AC:50 - 60 Hz
Jasność:500 cd/m2
Porty wyjściowe RS-232:1
Częstotliwość pikseli:82 MHz
Typ matrycy:IPS
Porty wejściowe RS-232:1
Rozmiar plamki:0,53 x 0,53 mm
Typ HD:Full HD
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Format obrazu:16:9
RS-232C:Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS):85285210
Szerokość ramki (góra):2,25 mm
Ilość portów USB:1
Szerokość ramki (dół):2,25 mm
Wersja HDMI:2.0
Szerokość ramki (bok):1,25 mm
Wersja DisplayPort:1.2
Orientacja:Poziomy/Pionowy
Przewodowa sieć lan:Tak
Wyjście audio:Tak
Port DVI:Tak
Zasięg skanowania w poziomie:62,7 - 72,3 kHz
Zasięg skanowania (długość):57 - 63 Hz
Ilość portów HDMI:2
Współczynnik kontrastu (typowy):1200:1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Współczynik kontrastu (dynamiczny):45000:1
Zakres wilgotności względnej:10 - 90%
Technologia wyświetlacza:LCD
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Wysokość produktu:577 mm
Szerokość produktu:1022 mm
Głębokość produktu:69,9 mm
Wysokość opakowania:719 mm
Waga wraz z opakowaniem:22,2 kg
Waga produktu:15,7 kg
Szerokość opakowania:1193 mm
Głębokość opakowania:257 mm
Czas pracy (godziny / dni):24/7
Kolor produktu:Czarny
Ilość portów wejściowych IR:1
HDCP:Tak
Czas odpowiedzi:0,008 s
Port USB:Tak
Kolor panelu:Czarny
Kąt widzenia (pionowy):178°
Kąt widzenia w poziomie:178°
Przeznaczenie:Wewnętrzna
Wejście audio:Tak
Ilość DisplayPort:1
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:128 kWh
Pobór mocy:160 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Przekątna ekranu:46"