Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Monitor LG 27BN55UP-B 68,6cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Czarny
LG Monitor 27BN55UP-B.AEU 27'' IPS 16:9-13006281
Monitor LG 27BN55UP-B 68,6cm (27
Monitor LG 27BN55UP-B 68,6cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Czarny
LG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRCRBC
Kod producenta:27BN55UP-B
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806091983473
Waga:8,93 kg
Kolor produktu:Czarny
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
HDCP:Tak
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:Mega Contrast
HDMI:Tak
Kolor nóżek:Czarny
Kąt widzenia (pionowy):178°
Regulacja wysokości:Tak
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Obracany:0 - 335°
Długość przekątnej ekranu (cm):68,4 cm
Obrotowe:Tak
Zakres kąta nachylenia:-5 - 35°
Ekran dotykowy:Nie
Wysokość urządzenia (z podstawą):402,1 mm
Wtyk słuchawek:3,5 mm
Współczynnik kontrastu (typowy):1000:1
Stojak dołączony:Tak
Wbudowane głośniki:Nie
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Typ matrycy:IPS
Waga (z podstawą):6 kg
OSD:Tak
Typ podświetlacza:W-LED
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Kształt ekranu:Płaski
Ekran matowy:Tak
Tryb wyłączenia:0,3 W
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1350082
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie:178°
Szerokość urządzenia (z podstawą):622,6 mm
Regulowana wysokość (max):13 cm
Jasność wyświetlacza (typowa):300 cd/m2
Natywna proporcja obrazu:16:9
Głębokość urządzenia (z podstawą):240 mm
Ilość DisplayPort:1
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:26 kWh
Podstawa dołączona:Tak
Czas odpowiedzi (typowy):5 ms
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:36 kWh
Podświetlana podstawa:Nie
Rozmiar plamki:0,155 x 0,155 mm
Wysokość (bez podstawy):371 mm
Pozycjonowanie na rynku:Biznes
Waga (bez podstawy):4,4 kg
Typ HD:4K Ultra HD
Szerokość (bez podstawy):622,6 mm
Wyjście na słuchawki:Tak
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Napięcie wyjściowe adaptera AC:19 V
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Głębokość (bez podstawy):45,8 mm
Wersja DisplayPort:1.4
Technologia High Dynamic Range (HDR):High Dynamic Range 10 (HDR10)
Ilość portów HDMI:2
Wersja HDCP:2.2
Wysokość opakowania:537 mm
Twardość powierzchni:3H
Waga wraz z opakowaniem:8,6 kg
Szerokość opakowania:703 mm
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Rodzaj opakowania:Pudełko
Długość kabla DisplayPort:1,8 m
Przewody:Zasilanie,DisplayPort
Przednia osłona:Czarny
Głębokość opakowania:195 mm
Pobór mocy (max):36 W
Przekątna ekranu:27"