Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Monitor LG 32UN650K-W 32UN650KW (32UN650K-W.AEU)
Monitor LG 32UN650K-W 32UN650KW (32UN650K-W.AEU)
Monitor LG 32UN650K-W 32UN650KW (32UN650K-W.AEU)-15755363
Monitor LG 32UN650K-W 32UN650KW (32UN650K-W.AEU)-15755358
Monitor LG 32UN650K-W 32UN650KW (32UN650K-W.AEU)-15755360
Monitor LG 32UN650K-W 32UN650KW (32UN650K-W.AEU)-15755361
Monitor LG 32UN650K-W 32UN650KW (32UN650K-W.AEU)-15755359
Monitor LG 32UN650K-W 32UN650KW (32UN650K-W.AEU)-15755362
Monitor LG 32UN650K-W 32UN650KW (32UN650K-W.AEU)-15755364
LG
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRGSZR
Kod producenta:32UN650K-W.AEU
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806096297421
Waga:11,20 kg
Ekran dotykowy:Nie
Moc wyjściowa (RMS):5 W
Ilość głośników:2
Standard VESA:Tak
Długość przekątnej ekranu (cm):80 cm
Technologia wyświetlacza:LED
Wbudowane głośniki:Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą):595,9 mm
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Typ matrycy:IPS
Współczynnik kontrastu (typowy):1000:1
Szerokość urządzenia (z podstawą):714,3 mm
Wbudowany USB hub:Nie
Regulacja pochylenia:Tak
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Waga (z podstawą):8,2 kg
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Tryb wyłączenia:0,3 W
Maksymalna częstotliwość odświeżania:60 Hz
Kształt ekranu:Płaski
Kolory wyświetlacza:1.07 biliona kolorów
Jasność wyświetlacza (typowa):350 cd/m2
Głębokość urządzenia (z podstawą):226,7 mm
Wersja wyjścia DisplayPort:1.4
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Standard gamy kolorów:DCI-P3
Czas odpowiedzi (typowy):5 ms
Kąt widzenia w poziomie:178°
Natywna proporcja obrazu:16:9
Rozmiar plamki:0,18159 x 0,18159 mm
Pozycjonowanie na rynku:Dom
Zasilacz w zestawie:Tak
Typ HD:4K Ultra HD
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:33 kWh
Wyjście na słuchawki:Tak
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:56 kWh
Ilość portów HDMI:2
Wysokość (bez podstawy):420,1 mm
Wysokość opakowania:507 mm
Waga (bez podstawy):6,5 kg
Waga wraz z opakowaniem:11,2 kg
Szerokość (bez podstawy):714,3 mm
Szerokość opakowania:821 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Przewody:HDMI,Zasilanie,DisplayPort
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Głębokość opakowania:230 mm
Głębokość (bez podstawy):45,7 mm
Kolor produktu:Biały
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
HDMI:Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR):HDR Effect,High Dynamic Range 10 (HDR10)
Kąt widzenia (pionowy):178°
Specyficzne technologie:Black Stabilizer, Super+ Resolution
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Głębia kolorów:10 bit
Regulacja wysokości:Tak
Pobór mocy:65 W
Paleta barw:95%
Przekątna ekranu:32"