Strona główna » Monitory » Monitory LCD » MONITOR LG LED 31,5" 32UQ850V-W
MONITOR LG LED 31,5" 32UQ850V-WMONITOR LG LED 31,5MONITOR LG LED 31,5MONITOR LG LED 31,5MONITOR LG LED 31,5MONITOR LG LED 31,5MONITOR LG LED 31,5MONITOR LG LED 31,5MONITOR LG LED 31,5
MONITOR LG LED 31,5" 32UQ850V-W
MONITOR LG LED 31,5
MONITOR LG LED 31,5
LG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:MONLG-MON0207
Kod producenta:32UQ850V-W
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806084240866
Waga:10,98 kg
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1850789
Ekran dotykowy:Nie
Typ pomiaru czasu reakcji:GTG (Gray to Gray)
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Standard VESA:Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR):HDR Effect,DisplayHDR 400
Typ matrycy:IPS
Kąt widzenia w poziomie:178°
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Natywna proporcja obrazu:16:9
Zużycie energii w trybie energooszczędnym:0,5 W
Gama kolorów DCI-P3:98%
Regulacja wysokości:Tak
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Oś obrotu:Tak
Maksymalne zasilanie USB:90 W
Współczynnik kontrastu (typowy):2000:1
Wbudowany USB hub:Tak
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Technologia wyświetlacza:LED
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Regulacja pochylenia:Tak
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Maksymalna częstotliwość odświeżania:60 Hz
Kształt ekranu:Płaski
Kolory wyświetlacza:1.073 billionów kolorów
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Czas odpowiedzi (typowy):5 ms
AMD FreeSync:Tak
Rozmiar plamki:0,1554 x 0,1554 mm
Pozycjonowanie na rynku:Dom
Typ HD:4K Ultra HD
Wyjście na słuchawki:Tak
Podświetlenie LED:Tak
Przewody:HDMI,DisplayPort,USB Type-A to Micro USB Type-B,USB Type-C
Kolor produktu:Biały
HDMI:Tak
Kąt widzenia (pionowy):178°
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Przekątna ekranu:32"