Strona główna » Monitory » Monitory LCD » MONITOR PHILIPS LED 23,6" 241E1SCA/00
MONITOR PHILIPS LED 23,6" 241E1SCA/00-6344447MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6MONITOR PHILIPS LED 23,6
MONITOR PHILIPS LED 23,6" 241E1SCA/00-6344447
MONITOR PHILIPS LED 23,6
MONITOR PHILIPS LED 23,6
MONITOR PHILIPS LED 23,6" 241E1SCA/00
Philips
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:MONPHIMON0044
Kod producenta:241E1SCA/00
Stan magazynowy:
Kod EAN:8712581759377
Waga:4,90 kg
HDCP:Tak
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m2
Wejście audio dla PC:Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą):202 mm
Materiał opakowania zdatny do odzysku:100%
Wejście audio:Tak
HDMI:Tak
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Wejście audio dla danych:Tak
Klasyfikacja krzywizny ekranu:1500R
Kąt widzenia (pionowy):178°
Częstotliwość odświeżania poziomego:30 - 85 kHz
Powierzchnia wyświetlacza:Matowy
Kąt widzenia (poziomy):178°
Częstotliwość odświeżania pionowego:48 - 76 Hz
Pokrycie NTSC (typowe):87%
Kensington Lock:Tak
Krzywizna ekranu:150 cm
Wbudowany tuner TV:Nie
Czas odpowiedzi (typowy):4 ms
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:SmartContrast
Pobór mocy:27,9 W
AMD FreeSync:Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
Certyfikaty:CE Mark, CU-EAC, TUV-BAUART
Adapter zewnętrznego zasilania:Tak
Paleta barw:87%
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Pokrycie sRGB (typowe):103%
Standard VESA:Tak
Typ ekranu:VA
Moc wyjściowa (RMS):6 W
Format obrazu:16:9
Wbudowane głośniki:Tak
Rozmiar plamki:0,272 x 0,272 mm
Ilość głośników:2
Długość przekątnej ekranu:59,9 cm (23.6")
Pozycjonowanie na rynku:Dom
Zasięg skanowania w poziomie:30 - 85 kHz
Wyjście na słuchawki:Tak
Gniazdo zamknięcia przewodu:Tak
Zasięg skanowania (długość):48 - 76 Hz
Wbudowany wyłącznik:Tak
Waga (z podstawą):3,54 kg
Gęstość pikseli:93 ppi
Zakres kąta nachylenia:-5 - 20°
Wyjścia słuchawkowe:1
Typ podświetlacza:W-LED
Typ HD:Full HD
Wysokość urządzenia (z podstawą):413 mm
Port DVI:Nie
Tryb wyłączenia:0,3 W
Współczynnik kontrastu (typowy):3000:1
Technologia wyświetlacza:LCD
Wolne od Metali ciężkich:Pb (ołów),Hg (rtęć)
Podręcznik użytkownika:Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Klasa efektywności energetycznej (stara):F
Wbudowany USB hub:Nie
Ilość portów HDMI:1
Szerokość urządzenia (z podstawą):536 mm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:22 kWh
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Obsługa funkcji Plug & Play:Tak
Stojak dołączony:Tak
Wysokość (bez podstawy):32,2 cm
Waga (bez podstawy):2,86 kg
Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 8,Windows 8.1,Windows 7,Windows 10
Rozmiar obrazu (w poziomie):52,1 cm
Szerokość (bez podstawy):53,6 cm
MTBF (Średni okres międzyawaryjny):50000 h
Rozmiar obrazu (w pionie):29,3 cm
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Głębokość (bez podstawy):6,6 cm
Diody LED:Operacje,Stand-by
OSD:Tak
Wysokość opakowania:475 mm
Obsługiwane tryby wideo:1080p
Przestrzeń barw RGB:sRGB
Waga wraz z opakowaniem:5,37 kg
Natywne proporcje obrazu:16:9
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Szerokość opakowania:595 mm
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Certyfikaty zrównoważonego rozwoju:RoHS
Rodzaj opakowania:Pudełko
Maksymalna częstotliwość odświeżania:75 Hz
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):RoHS
Przewody:Prąd przemienny,HDMI,Audio (3.5mm)
Liczba portów VGA (D-Sub):1
Opcja regulacji wysokości:Nie
Głębokość opakowania:154 mm