Strona główna » Monitory » Monitory LCD » MONITOR PHILIPS LED 23,6" 241E1SCA/00
MONITOR PHILIPS LED 23,6" 241E1SCA/00
Philips
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:MONPHIMON0044
Kod producenta:MONPHIMON0044
Stan magazynowy:
Kod EAN:8712581759377
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Typ ekranu:VA
Długość przekątnej ekranu (cm):59,9 cm
Synchronizacja komponentowego wideo:Oddzielna synchronizacja,Sync-on-green (SOG)
Rozmiar plamki:0,272 x 0,272 mm
Zasięg skanowania w poziomie:30 - 85 kHz
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:388155
Ekran antyodblaskowy:Tak
Kensington Lock:Tak
Pozycjonowanie na rynku:Dom
Zasięg skanowania (długość):48 - 76 Hz
Rodzaj wykończenia zewnętrznego:Teksturowany
Gniazdo zamknięcia przewodu:Tak
Zakres kąta nachylenia:-5 - 20°
Podstawa dołączona:Tak
Wbudowany tuner TV:Nie
Gęstość pikseli:93 ppi
Wysokość urządzenia (z podstawą):413 mm
Certyfikaty zgodności:RoHS
Pobór mocy:27,9 W
Współczynnik kontrastu (typowy):3000:1
Compliance certificates:RoHS
Ekran dotykowy:Nie
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.):0 - 3658 m
Wolne od Metali ciężkich:Hg (rtęć),Pb (ołów)
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:388155
Certyfikaty:CE Mark; CU-EAC; TUV-BAUART
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.):0 - 12192 m
Wbudowany USB hub:Nie
Standard gamy kolorów:sRGB
Typ HD:Full HD
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Ekran matowy:Tak
Standard VESA:Tak
Pokrycie sRGB (typowe):100,78%
Kąt widzenia w poziomie:178°
Port DVI:Nie
Wbudowane głośniki:Tak
Format obrazu:16:9
Waga (z podstawą):3,54 kg
Ekran antyrefleksyjny:Tak
Podręcznik użytkownika:Tak
Typ matrycy:VA
Długość przekątnej ekranu:23,6"
Typ podświetlacza:W-LED
Natywna proporcja obrazu:16:9
Ilość portów HDMI:1
Wyjście na słuchawki:Tak
Tryb wyłączenia:0,3 W
Wejście audio:Tak
Obsługa funkcji Plug & Play:Tak
Wbudowany wyłącznik:Tak
Technologia wyświetlacza:LCD
Funkcje dotyczące obrazu:SmartImage game
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Kod zharmonizowanego systemu (HS):85285210
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Wskaźnik zamglenia:25%
Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 10,Windows 8.1,Windows 7,Windows 8
OSD:Tak
Wyjścia słuchawkowe:1
Szerokość urządzenia (z podstawą):536 mm
Zakres wilgotności względnej:20 - 80%
Obsługiwane tryby wideo:1080p
Stojak dołączony:Tak
Klasyfikacja krzywizny ekranu:1500R
Natywne proporcje obrazu:16:9
Rozmiar obrazu (w poziomie):52,1 cm
Klasa efektywności energetycznej (stara):F
Zakres temperatur (przechowywanie):-20 - 60 °C
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Rozmiar obrazu (w pionie):29,3 cm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:22 kWh
MTBF (Średni okres międzyawaryjny):50000 h
Maksymalna częstotliwość odświeżania:75 Hz
Wejście audio dla PC:Tak
Regulacja pochylenia:Tak
Wysokość (bez podstawy):322 mm
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Liczba portów VGA (D-Sub):1
Materiał opakowania zdatny do odzysku:100%
Waga (bez podstawy):2,86 kg
Diody LED:Operacje,Stand-by
Wejście audio dla danych:Tak
Szerokość (bez podstawy):536 mm
Wysokość opakowania:475 mm
Kształt ekranu:Zakrzywiony
Powierzchnia wyświetlacza:Matowy
Klasa efektywności energetycznej (SDR):E
Waga wraz z opakowaniem:5,37 kg
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Pokrycie NTSC (typowe):83,87%
Głębokość (bez podstawy):66 mm
Szerokość opakowania:595 mm
Krzywizna ekranu:150 cm
Nie zawiera:Rtęci,PVC/BFR
Rodzaj opakowania:Pudełko
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m2
Przestrzeń barw RGB:sRGB
Przewody:Audio (3.5mm),HDMI,Prąd przemienny
Głębokość urządzenia (z podstawą):202 mm
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:SmartContrast
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Głębokość opakowania:154 mm
Częstotliwość wejściowa AC:50 - 60 Hz
DDC/CI:Tak
Certyfikaty zrównoważonego rozwoju:RoHS
Obsługiwane rozdzielczości grafiki:1920 x 1080 (HD 1080)
Częstotliwość odświeżania poziomego:30 - 85 kHz
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):RoHS
Kolor produktu:Czarny
Częstotliwość odświeżania pionowego:48 - 76 Hz
Ekran sRGB:Tak
Opcja regulacji wysokości:Nie
HDCP:Tak
Czas odpowiedzi (typowy):4 ms
Regulacja wysokości:Nie
Możliwośc pochylenia:Tak
HDMI:Tak
AMD FreeSync:Tak
Paleta barw:87%
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
Kąt widzenia (pionowy):178°
Adapter zewnętrznego zasilania:Tak
Moc wyjściowa (RMS):6 W
Twardość powierzchni:3H
Kąt widzenia (poziomy):178°
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Ilość głośników:2
Przekątna ekranu:23,6"