Strona główna » IT » Monitory » wielkoformatowe » Monitor profesjonalny 13 cali QB13C LH13QBCEBGBXEN
Monitor profesjonalny 13 cali QB13C LH13QBCEBGBXEN
Samsung
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:ULSAM013LQB23C0
Kod producenta:LH13QBCEBGBXEN
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806097407300
Waga:1,70 kg
Technologia podświetlania:Diody LED
Powierzchnia matrycy:Matowa
Przekątna ekranu 2:13''
Bluetooth:Nie
WiFi:Nie
Kąt widzenia poziomy:178
Kąt widzenia pionowy:178
Pobór mocy:35
Ekran dotykowy:Nie
Certyfikaty:EMC
Standard VESA:100 x 100
Gniazda we/wy:1 x RJ-45 LAN
Kontrast statyczny:800:1
Jasność:500
Wbudowane głośniki:Nie
Typ matrycy:Advanced PLS (AD-PLS/ADS)
Waga:0.8
Szerokość:322
Wysokość:193.5
Gwarancja:36 mc.
Głębokość:19.9
Częstotliwość pozioma min.:56
Kolor (wyliczeniowy):Czarny
Częstotliwość pozioma max.:84.5
Kensington Security Slot:Nie
Częstotliwość pionowa min.:48
Uwaga:CE+WEEE
Częstotliwość pionowa max.:75
Regulacja wysokości:Nie
Plamka matrycy:0.153
Kamera internetowa:Brak
Wbudowany tuner TV:Nie
Pivot:Nie
Czas reakcji new:30
Klasa energetyczna:nie dotyczy
Rozdzielczość:1920 x 1080 (FHD 1080)
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
13" Small Signage QBC
LH13QBCEBGBXEN
  • Kompaktowe wymiary, które doskonale sprawdzą się w niewielkich przestrzeniach wystawowych
  • Wbudowane WiFi oraz SmartThings Pro zapewniają szybkie zarządzanie i przekazywanie danych
  • Platforma VXT pozwala połączyć wiele ekranów w całość i zarządzać nimi zdalnie
Kompaktowy wyświetlacz dla niewielkich przestrzeni
Kompaktowe wymiary i cienka konstrukcja
13-calowy niewielki wyświetlacz, smuklejszy niż kiedykolwiek, o grubości 19,9 mm, doskonale pasuje do małych przestrzeni. QB13C oferuje wyraźne i dobrze widoczne treści oraz dużą efektywność. Jego mniejsze wymiary zapewniają wydajność spełniającą oczekiwania różnych firm, przez co sprawdzi się w każdej przestrzeni.
Home UI
Podwójny moduł Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
QB13C obsługuje teraz dwuzakresowe Wi-Fi z częstotliwościami 2,4 GHz i 5 GHz, umożliwiając szybsze połączenia sieciowe i wyższe prędkości transmisji danych - szczególnie w obszarach o dużym natężeniu ruchu.