Strona główna » Monitory » Monitory LCD » MONITOR SAMSUNG G6 LED 27" LS27DG600SUXEN 360Hz
MONITOR SAMSUNG G6 LED 27" LS27DG600SUXEN 360HzMONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27MONITOR SAMSUNG G6 LED 27
MONITOR SAMSUNG G6 LED 27" LS27DG600SUXEN 360Hz
MONITOR SAMSUNG G6 LED 27
MONITOR SAMSUNG G6 LED 27
Samsung Electronics Polska
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRCRFI
Kod producenta:LS27DG600SUXEN
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806095503158
Waga:9,46 kg
Certyfikaty:UL Glare Free
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Szerokość (bez podstawy):611,7 mm
Maksymalna częstotliwość odświeżania:360 Hz
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Standard VESA:Tak
Kształt ekranu:Płaski
Głębokość (bez podstawy):49,2 mm
AMD FreeSync:Tak
Wbudowane głośniki:Nie
Kolory wyświetlacza:1 miliard kolorów
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Pozycjonowanie na rynku:Konsument
Typ matrycy:OLED
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m2
Typ HD:Quad HD
Głębokość urządzenia (z podstawą):263,5 mm
Wersja HDCP:2.2
Wyjście na słuchawki:Tak
Długość kabla zasilającego:1,5 m
Technologia quantum dot color:Tak
Podświetlenie LED:Nie
Jasność wyświetlacza (min):200 cd/m2
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Funkcja korekcji silników czarnego koloru:Tak
Wersja HDMI:2.1
Wersja USB hub:3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Czas odpowiedzi (typowy):0,03 ms
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Wersja DisplayPort:1.4
Regulacja wysokości:Tak
Pobór mocy (max):140 W
Przewodowa sieć lan:Nie
Oś obrotu:Tak
Specyficzne technologie:Black Equalizer
Ilość portów HDMI:2
Obracany:-30 - 30°
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 11
Kąt obrotu wokół osi:-92 - 92°
Zakres wilgotności względnej:10 - 80%
Ilość portów USB Typu A downstream:2
Tryb Samsung Eye Saver:Tak
Zakres temperatur (eksploatacja):10 - 40 °C
Długość przekątnej ekranu (cm):67 cm
Stojak typu:HAS stojak
Wysokość opakowania:200 mm
Zakres kąta nachylenia:-2 - 25°
Pobór mocy (DPMS):0,5 W
Wysokość urządzenia (z podstawą):554,2 mm
Kolor nóżek:Srebrny
Waga wraz z opakowaniem:9,5 kg
Podstawa dołączona:Tak
Obraz po obrazie (PbP):Tak
Szerokość opakowania:684 mm
Współczynnik kontrastu (typowy):1000000:1
Response time measurement type:GTG (Gray to Gray)
Funkcja Picture-in-Picture:Tak
Przewody:DisplayPort,HDMI
Wbudowany USB hub:Tak
Auto source switch+:Tak
Głębokość opakowania:464 mm
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1949557
Rozmiar obrazu:Y
Kolor produktu:Srebrny
Waga (z podstawą):6,9 kg
Typ pomiaru czasu reakcji:GTG (Gray to Gray)
Wirtualny punkt AIM:Tak
HDCP:Tak
Tryb wyłączenia:0,3 W
Regulowana wysokość (max):12 cm
Kąt widzenia w poziomie:178°
Możliwość montażu na ścianie:Tak
Technologia wyświetlacza:OLED
Natywna proporcja obrazu:16:9
HDMI:Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Ilość DisplayPort:1
Wbudowany mikrofon:Nie
Szerokość urządzenia (z podstawą):611,7 mm
Gama kolorów DCI-P3:99%
Kąt widzenia (pionowy):178°
Stojak dołączony:Tak
Typ AMD FreeSync:FreeSync Premium Pro
Wi-Fi:Nie
Rozmiar obrazu (w poziomie):59 cm
Funkcje gier:Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Rozmiar obrazu (w pionie):33,4 cm
Regulacja pochylenia:Tak
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:31 kWh
Obrotowe:Tak
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:44 kWh
Pobór mocy:31 W
OSD:Nie
Wysokość (bez podstawy):353,8 mm
Ekran dotykowy:Nie
NVIDIA G-SYNC:Nie
Waga (bez podstawy):3,8 kg
Przekątna ekranu:27"