Schowek0
Twój schowek jest pusty
Koszyk0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Komputery » Klawiatury i myszki » myszki » Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448
Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448-1082234Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448-1082236Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448-1082238Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448-1082235Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448-1082237
Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448-1082234
Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448-1082236
Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448-1082238
Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448-1082235
Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448-1082237

Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448

Logitech

Dostępność:Dostępność - 1 dzień

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 15,00 zł

Numer katalogowy:UMLOGRBD0000085

Kod producenta:910-005448

Stan magazynowy:

Kod EAN:5099206081901

Stan produktu:Nowy

Waga:0,36 kg

Profil:Praworęczny

Liczba rolek:1

Podświetlenie:Nie

Przeznaczenie (myszy / podkładki):Biuro

Zasilanie:Akumulator wbudowany

Waga:135

Akcesoria w zestawie:Mysz Odbiornik Unifying Kabel ładujący USB-C (USB-A do USB-C) Dokumentacja użytkownika

Wymiary:78.5  x 79  x 120 mm

Połączenie:Bezprzewodowe

Liczba przycisków:4

Interfejs:USB

Kolor (wyliczeniowy):Czarny

Uwaga:CE+WEEE

Zasilanie (lista):Akumulator wbudowany

Gwarancja:24 mc.

Zasięg:10

Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]:400

Sensor myszy:Optyczny

Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]:4000

Cena brutto: 332,99 zł

Cena netto: 270,72 zł

Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Mysz WAVE RF 2.4 Ghz RED -10165390

Mysz WAVE RF 2.4 Ghz RED

35,99 zł brutto29,26 zł netto
szt.Do koszyka
Mysz bezprzewodowa Verto-756801

Mysz bezprzewodowa Verto

84,99 zł brutto69,10 zł netto
Mysz bezprzewodowa DATUM MB-345 RF-4482683

Mysz bezprzewodowa DATUM MB-345 RF

27,99 zł brutto22,76 zł netto
szt.Do koszyka
M10 CZARNA PRZEWODOWA MYSZ-678516

M10 CZARNA PRZEWODOWA MYSZ

21,99 zł brutto17,88 zł netto
Mysz optyczna bezprzewodowa biała-866540

Mysz optyczna bezprzewodowa biała

17,99 zł brutto14,63 zł netto
szt.Do koszyka
Mysz bezprzewodowa Rebeltec STAR blue 800/1000/1600 DPI -7874572
szt.Do koszyka
    ostatnio oglądane produkty
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu