Schowek0
Twój schowek jest pusty
Koszyk0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Komputery » Klawiatury i myszki » myszki » Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474 -7850328Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850333Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850346Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850345Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850341Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850340Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850335Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850342Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850343Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850330Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850334Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850339Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850344Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850337Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850329Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850331Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850338Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850332Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850336
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474 -7850328
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850333
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850346
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850345
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850341
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850340
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850335
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850342
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850343
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850330
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850334
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850339
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850344
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850337
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850329
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850331
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850338
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850332
Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474-7850336

Mysz Lift Grafit dla leworęcznych 910-006474

Logitech

Dostępność:W dostawie

Koszt wysyłki:od 15,00 zł

Numer katalogowy:UMLOGRBD0000117

Kod producenta:910-006474

Stan magazynowy:

Kod EAN:5099206099807

Waga:0,22 kg

Uwaga:CE+WEEE

Zasilanie (lista):Baterie/akumulatory AA

Gwarancja:24 mc.

Zasięg:10

Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]:400

Sensor myszy:Optyczny

Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]:4000

Profil:Leworęczny

Liczba rolek:1

Podświetlenie:Nie

Wymagania sprzętowe:Bluetooth Low Energy:  Windows 10, 11 lub nowsza macOS 10.15 lub nowsza iPadOS 14 lub nowsza Chrome OS Linux Android 8 lub nowsza   Odbiornik Logi Bolt USB: Dostępny port USB Windows 10, 11 lub nowsza macOS 10.15 lub nowsza Chrome OS Linux

Przeznaczenie (myszy / podkładki):Biuro

Waga:125

Akcesoria w zestawie:Lift, pionowa mysz ergonomiczna Odbiornik Logi Bolt USB Bateria AA Krótka instrukcja obsługi

Wymiary:71 x 70 x 108 mm

Połączenie:Bezprzewodowe

Liczba przycisków:6

Interfejs:Bluetooth

Kolor (wyliczeniowy):Grafitowy

Cena brutto: 339,99 zł

Cena netto: 276,41 zł

Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

LIFT, PIONOWA MYSZ ERGONOMICZNA - dla leworęcznych
Komfort przez cały dzień, doskonała dla małych i średnich dłoni.

Weź komfort w swoje ręce
Oprzyj dłoń na uchwycie z miękką fakturą i łatwo dostępnymi przyciskami, dzięki którym możesz pracować przez cały dzień bez podnoszenia palca. Ma nawet wygodne oparcie na kciuk.

Dyskomfort znika jakby ręką odjął
Optymalny kąt 57 stopni Lift sprawia, że użytkownik znajduje się w pozycji, którą nazywamy "naturalnym uściskiem dłoni". Dzięki temu nadgarstek jest mniej obciążony w ciągu dnia, a ramię i górna część ciała przyjmują bardziej naturalną postawę.

Produktywność na wyciągnięcie ręki
Gdy górna część ciała jest rozluźniona, umysł może skupić się na tym, co naprawdę ważne. Zachowaj spokój od rana do wieczora dzięki cichym jak szept kliknięciom i płynnie przesuwającemu się, cichemu kółku przewijania, które dostosowuje się do najlżejszego dotyku.

Świetnie pasuje do małych i średnich dłoni
Organiczna sylwetka myszy Lift pasuje jak ulał do małych i średnich dłoni została specjalnie zaprojektowana i wyrzeźbiona przez zespół ekspertów firmy Logitech w dziedzinie ergonomii i wzornictwa. 

Zatwierdzona przez ekspertów
Zaprojektowana, opracowana i przetestowana w laboratorium Logi Ergo i zatwierdzona przez wiodące instytucje z dziedziny ergonomii. Możesz mieć pewność, że Lift to dobry pomysł, jeśli chodzi o Twoje samopoczucie w miejscu pracy.

Pracuj tak, jak lubisz
Poznaj niektóre z funkcji, dzięki którym Lift dostosuje się do Twojego unikalnego sposobu pracy.

Przewijaj we własnym tempie
Tryby szybkiego i precyzyjnego przewijania kółka SmartWheel czynią pracę gładką i przyjemną niezależnie od tego czy edytujesz wiersz po wierszu, czy przewijasz całe dokumenty.

Wybierz własne skróty
Dostosuj 4 łatwodostępne przyciski myszy Lift tak, aby uruchamiały Twoje ulubione skróty za sprawą prostego oprogramowania Logi Options+. Można nawet zmieniać ustawienia dla różnych aplikacji - Od wyciszenia mikrofonu w połączeniach po funkcję Voice-to-Text w Twoich dokumentach.

Przepływaj między urządzeniami z FLOW
Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera czy tabletu, możesz bez wysiłku przełączać się między maksymalnie 3 urządzeniami za pomocą przycisku Easy-Switch. Dzięki technologii Logitech Flow można nawet przenosić między nimi pliki.

Szybka do podłączenia i długotrwała
Wybierz technologię Bluetooth Low Energy lub dołączony odbiornik USB Logi Bolt, który doskonale sprawdza się w zatłoczonych środowiskach, takich jak biuro. Zasilanie pojedynczą baterią AA znajdującą się w opakowaniu zapewnia do 2 lat produktywności.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Mysz OP-560 NU Black USB-674519

Mysz OP-560 NU Black USB

28,99 zł brutto23,57 zł netto
szt.Do koszyka
Mysz bezprzewodowa Toucan Niebiesko-biała-7818050

Mysz bezprzewodowa Toucan Niebiesko-biała

16,99 zł brutto13,81 zł netto
szt.Do koszyka
Mysz optyczna Plano czarna-751063

Mysz optyczna Plano czarna

19,99 zł brutto16,25 zł netto
szt.Do koszyka
Mysz Flipper RF Nano USB-602564

Mysz Flipper RF Nano USB

76,99 zł brutto62,59 zł netto
    ostatnio oglądane produkty
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu