Schowek0
Twój schowek jest pusty
Koszyk0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Gaming PC » Myszy gamingowe » Mysz Mad Catz R.A.T. 8+
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-10414319Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760807Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760797Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760802Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760799Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760809Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760798Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760800Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760811Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760810Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760801Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760806Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760804Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760808Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760803Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760805Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760796
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-10414319
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760807
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760797
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760802
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760799
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760809
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760798
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760800
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760811
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760810
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760801
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760806
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760804
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760808
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760803
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760805
Mysz Mad Catz R.A.T. 8+-12760796

Mysz Mad Catz R.A.T. 8+

Madcatz

Dostępność:Dostępność - 1 dzień

Czas wysyłki:4 dni

Koszt wysyłki:od 15,00 zł

Numer katalogowy:GAMSAMMYS0006

Kod producenta:MR05DCINBL000-0

Stan magazynowy:

Kod EAN:4897093960092

Waga:0,28 kg

Prędkość ruchu (max):6,6 cali/min

Typ przewijania (scroll type):Koło

Trwałość przycisków (milion kliknięć):50

Technologia wykrywania ruchu:Optyczny

Rozdzielczość ruchu:16000 DPI

Rodzaj przycisków:Wciskane przyciski

Przyspieszenie (max):50 G

Ilość klatek:16000 fps

Częstotliwość Polling rate:2000 Hz

Interfejs urządzenia:USB Typu-A

Kod zharmonizowanego systemu (HS):84716070

Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 10,Windows 8.1,Windows 8,Windows 7

Waga produktu:145 g

Kolor produktu:Czarny

Ilość:1

Układ:Praworęczny

Przeznaczenie:Gaming

Zastosowanie:Uniwersalne

Liczba przycisków:11

Ostrzeżenia:Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.,Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.,Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.

Cena brutto: 340,99 zł

Cena netto: 277,23 zł

Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Gwarancja: G024M

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
MYSZ LOGITECH G305 LIGHTSPEED

MYSZ LOGITECH G305 LIGHTSPEED

180,99 zł brutto147,15 zł netto
szt.Do koszyka
Mysz Razer Gaming Mouse DeathAdder V3 Optyczna, 30000 DPI, Czarna
szt.Do koszyka
Mysz Mad Catz R.A.T. PRO X3-10414320

Mysz Mad Catz R.A.T. PRO X3

684,99 zł brutto556,90 zł netto
szt.Do koszyka
MYSZ USB OPTICAL GAMING CLUTCH GM08 MSI

MYSZ USB OPTICAL GAMING CLUTCH GM08 MSI

116,99 zł brutto95,11 zł netto
szt.Do koszyka
Mysz gamingowa TRUST FELOX GAMING GXT109 Czarna-9213488
szt.Do koszyka
    ostatnio oglądane produkty
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu