Strona główna » Telewizory i akcesoria » Uchwyty do telewizorów/monitorów » Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70") Czarny
Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70") Czarny-13022682Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70
Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70") Czarny-13022682
Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70
Neomounts WL40S-850BL16 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70") Czarny
NewStar
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRAKGI
Kod producenta:WL40S-850BL16
Stan magazynowy:
Kod EAN:8717371448875
Waga:7,73 kg
Regulacja wysokości:Nie
Obracany:-45 - 45°
Obracanie:Tak
Kąt obrotu wokół osi:-3 - 3°
Zakres kąta nachylenia:-2 - 12°
Regulacja pochylenia:Tak
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy:1
Kod zharmonizowanego systemu (HS):7326909890
Kraj pochodzenia:Chiny
Wysokość produktu:436 mm
Szerokość produktu:710 mm
Głębokość produktu:47 mm
Wysokość opakowania:60 mm
Waga wraz z opakowaniem:7,8 kg
Waga produktu:6,2 kg
Zawiera klucz szesnastkowy:Tak
Szerokość opakowania:736 mm
Liczba kluczy w zestawie:1
Głębokość opakowania:366 mm
Lockable:Nie zamykane
Ilość sztuk:1
Kolor produktu:Czarny
Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz):45 kg
Kąt obrotu:6°,40°
Zarządzanie okablowaniem:Tak
Maksymalny udźwig:45 kg
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):24,1 kg
Obrotowe:Tak
Minimalna wielkość ekranu:101,6 cm (40")
Produkty na paletę (UE):60 szt.
Materiał obudowy:Stal
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):198 mm
Maksymalna wielkość ekranu:177,8 cm (70")
Dystans do ściany (min.):4,7 cm
Interfejs do montażu panelu:600 x 400 mm,200 x 300 mm,400 x 400 mm,400 x 200 mm,600 x 300,440 x 400,300 x 100,200 x 100 mm,300 x 300 mm,600 x 200,200 x 200 mm,400 x 300 mm,200 x 400 mm,300 x 200 mm
Dystans do ściany (max.):55,5 cm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):386 mm
Minimalny uchwyt VESA:200 x 100 mm
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):756 mm
Głębokość (max.):4,7 cm
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):3 szt.
Maksymalny uchwyt VESA:600 x 400 mm