Dell
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:RNDELR06IMWD006
Kod producenta:DB16250_LNL_206
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902002312592
Waga:3,00 kg
Pozostałe porty we/wy:1 x Audio (Combo)
Rodzaj pamięci:LPDDR5x
Seria procesora (Intel Core Ultra):Seria druga
Producent chipsetu:Intel
Uwaga:CE+WEEE
Porty wideo:1 x Thunderbolt 4
Typ (notebooki):Notebook
Intel vPro:Nie
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G:Nie
Napęd optyczny:Brak
Gwarancja:36 mc.
Typ dysku:SSD
Częstotliwość odświeżania:90
Dokowanie (laptopy):Thunderbolt 4
Gniazda rozszerzeń (notki):Nie
Jasność:300
Czytnik linii papilarnych:Tak
Czytnik kart pamięci (tak/nie):Nie
Pojemność baterii:64
Format szerokości SSD:M.2
Waga:2.05
Kamera internetowa:Tak
Szerokość:356.78
Interfejs dysku SSD:PCI-Express
Akcesoria w zestawie:Dokumentacja Zasilacz 65W Europejski przewód zasilający
Wysokość:15.57
System operacyjny:Windows 11 Pro
Taktowanie procesora (Boost):4.8
Głębokość:250.6
Model karty graficznej:Intel Arc
Taktowanie procesora:2.2
Kolor (wyliczeniowy):Niebieski
Zainstalowana pamięć RAM:16
Maks. wielkość pamięci:16
Liczba wątków:8
Pozostałe informacje o procesorze:Intel Core Ultra 7 256V
Technologia podświetlania:Diody LED
Liczba rdzeni:8
Powierzchnia matrycy:Matowa
Cache L3:12 MB
Porty USB:1 x USB 3.2 Type-C Gen 2
Typ ogniwa:Li-ion
Liczba komór (baterie):4-komorowa
Ekran dotykowy:Nie
Komunikacja:Bluetooth
Informacje o gwarancji:3 lata Pro Support
Obsługa ECC:Nie
Częstotliwość szyny pamięci:8533 MHz