Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:RNDELR06IOWD001
Kod producenta:DB16250_LNL_208
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902002312752
Waga:2,70 kg
Typ dysku:SSD
Gwarancja:36 mc.
Częstotliwość odświeżania:90
Dokowanie (laptopy):Thunderbolt 4
Gniazda rozszerzeń (notki):Nie
Czytnik linii papilarnych:Tak
Czytnik kart pamięci (tak/nie):Nie
Pojemność baterii:64
Waga:2.05
Format szerokości SSD:M.2
Szerokość:356.78
Kamera internetowa:Tak
Akcesoria w zestawie:Dokumentacja Zasilacz 65W Europejski przewód zasilający
Interfejs dysku SSD:PCI-Express
Wysokość:15.57
Powierzchnia matrycy:Matowa
Głębokość:250.6
System operacyjny:Windows 11 Pro
Taktowanie procesora (Boost):5.1
Kolor (wyliczeniowy):Niebieski
Model karty graficznej:Intel Arc
Liczba wątków:8
Pozostałe informacje o procesorze:Intel Core Ultra 9 288V
Liczba rdzeni:8
Technologia podświetlania:Mini-LED
Cache L3:12 MB
Porty USB:1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Typ ogniwa:Li-ion
Liczba komór (baterie):4-komorowa
Ekran dotykowy:Tak
Obsługa ECC:Nie
Częstotliwość szyny pamięci:8533 MHz