Strona główna » Obudowy i akcesoria » Obudowy serwerowe » Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-813MFTQC-350CB2 (kolor czarny Black SC813MFTQ W/ 350W Platinum Level PWS (New Fan))
Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-813MFTQC-350CB2 (kolor czarny Black SC813MFTQ W/ 350W Platinum Level PWS (New Fan)Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-813MFTQC-350CB2 (kolor czarny Black SC813MFTQ W/ 350W Platinum Level PWS (New Fan)Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-813MFTQC-350CB2 (kolor czarny Black SC813MFTQ W/ 350W Platinum Level PWS (New Fan)Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-813MFTQC-350CB2 (kolor czarny Black SC813MFTQ W/ 350W Platinum Level PWS (New Fan)Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-813MFTQC-350CB2 (kolor czarny Black SC813MFTQ W/ 350W Platinum Level PWS (New Fan)
Obudowa serwerowa Rack Supermicro CSE-813MFTQC-350CB2 (kolor czarny Black SC813MFTQ W/ 350W Platinum Level PWS (New Fan)
Supermicro
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:OIASUMOBS0006
Kod producenta:CSE-813MFTQC-350CB2
Stan magazynowy:
Kod EAN:672042294732
Waga:12,00 kg
Zasilanie:350 W
Szerokość:437 mm
Liczba slotów rozszerzeń:1
Wysokość:43 mm
Ilość zatok 3.5":4
Głębokość:503 mm
Boczne okno:Nie
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733080
Zakres wilgotności względnej:8 - 90%
Dopuszczalna wilgotność względna:5 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie):-40 - 70 °C
Zakres temperatur (eksploatacja):5 - 35 °C
Wysokość produktu:43 mm
Szerokość produktu:437 mm
Głębokość produktu:503 mm
Diody LED:Zasilanie
Obsługiwane rozmiary dysków twardych:3.5"
Wysokość opakowania:216 mm
Wejście audio:Nie
Waga wraz z opakowaniem:14,1 kg
Obsługa Backplanes:Tak
Szerokość opakowania:594 mm
Ilość jednostek zasilania:1
Głębokość opakowania:754 mm
Możliwości montowania w stelażu:Tak
Kolor produktu:Czarny
Hot-swap:Tak
Wielkość RACK:1U
Pojemność stelaża:1U
Układ:Stojak
Zasilacz dołączony:Tak
Typ zasilacza:Wewnętrzny
Wyjście audio:Nie
Rodzaj obudowy:Rack
Przycisk reset:Tak
Przedział mocy:301-400 W
Obsługuje rozmiary napędu dysku twardego:3.5"
Liczba wewnętrznych zatok 3.5":4 x