Strona główna » Podzespoły » Pamięci » do PC » Pamięć DDR4 16GB/2666 CL19
Pamięć DDR4 16GB/2666 CL19 -748887
Pamięć DDR4 16GB/2666 CL19
GOODRAM
1 osoba kupiła 2 produkty
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:SAGOD4G16OVRB1K
Kod producenta:GR2666D464L19/16G
Stan magazynowy:
Kod EAN:5908267940488
Stan produktu:Nowy
Waga:0,04 kg
Uwaga:CE+WEEE
CAS Latency:CL19
Liczba pamięci w zestawie:1
Częstotliwość szyny pamięci:2666 MHz
Całkowita pojemność pamięci:16
Rodzaj pamięci:DDR4
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Historia zakupów (1)
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Klient: To...la,data zakupu 15-03-2023 17:24
Pozostałe produkty z kategorii
Pamięć do PC - DDR4 8GB Aegis 3200MHz CL16 -1014800
Pamięć do PC DDR4 8GB Aegis 3200MHz CL16
szt.Do koszyka
Pamięć DDR4 IRDM PRO 16/3600 (2x8GB) 18-22-22 czarna-4454917
szt.Do koszyka
pamięć do PC - DDR4 32GB (2x16GB) TridentZ RGB 3600MHz CL18 XMP2 -1427317