Pamięć DDR4 Vengeance LPX 16GB/3000(1*16GB) czarny CL16 -7881642
Pamięć DDR4 Vengeance LPX 16GB/3000(1*16GB) czarny CL16-7881644
Pamięć DDR4 Vengeance LPX 16GB/3000(1*16GB) czarny CL16-7881643
Pamięć DDR4 Vengeance LPX 16GB/3000(1*16GB) czarny CL16-7881645
Pamięć DDR4 Vengeance LPX 16GB/3000(1*16GB) czarny CL16-7881646
Pamięć DDR4 Vengeance LPX 16GB/3000(1*16GB) czarny CL16
Corsair
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:SACRR4G16VENG01
Kod producenta:CMK16GX4M1D3000C16
Stan magazynowy:
Kod EAN:843591077897
Waga:0,07 kg
Uwaga:CE+WEEE
CAS Latency:CL16
Radiator:Tak
Obsługa ECC:Nie
Liczba pamięci w zestawie:1
Częstotliwość szyny pamięci:3000 MHz
Całkowita pojemność pamięci:16
Rodzaj pamięci:DDR4
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Pamięć VENGEANCE LPX 16GB (1 x 16GB) DDR4 DRAM 3000MHz C16 - czarny
DO PRZETAKTOWYWANIA W CELU UZYSKANIA WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI
SPRAWDZONA ZGODNOŚĆ
OBSŁUGA PROFILU XMP 2.0
ALUMINIOWY ROZPRASZACZ CIEPŁA
NISKOPROFILOWA KONSTRUKCJA
WSZYSTKO DOPASOWANE
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Pamięć do PC - DDR3 8G 1333Mhz-4460901
Pamięć do PC - DDR3 8G 1333Mhz
szt.Do koszyka
DDR3 32GB (4x8GB) RipjawsZ 2400MHz CL11 XMP -607542
DDR3 32GB (4x8GB) RipjawsZ 2400MHz CL11 XMP
szt.Do koszyka
Pamięć PC DDR5 64GB (2x32GB) Ripjaws S5 6400MHz CL32 XMP3 czarna-9254513
Pamięć do PC - DDR4 32GB (2x16GB) TridentZ RGB 3600MHz CL16 XMP2 -880628