Pamięć DDR5 Vengeance 16GB/4800 (1*16) CL40 SODIMM, czarna -7856408
Pamięć DDR5 Vengeance 16GB/4800 (1*16) CL40 SODIMM, czarna -7856410
Pamięć DDR5 Vengeance 16GB/4800 (1*16) CL40 SODIMM, czarna -7856409
Pamięć DDR5 Vengeance 16GB/4800 (1*16) CL40 SODIMM, czarna
Corsair
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:SBCRR5016480C40
Kod producenta:CMSX16GX5M1A4800C40
Stan magazynowy:
Kod EAN:840006662235
Waga:0,03 kg
CAS Latency:CL40
Radiator:Nie
Obsługa ECC:Nie
Liczba pamięci w zestawie:1
Częstotliwość szyny pamięci:4800 MHz
Całkowita pojemność pamięci:16
Rodzaj pamięci:SODIMM DDR5
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Pamięć DDR5 Vengeance
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
SO-DIMM PC - DDR4 32GB (2x16GB) Ripjaws 3200MHz CL22 1,20V -1427332
szt.Do koszyka
KINGSTON DDR5 SODIMM 64GB 5600Hz CL40 KITx2 FURY Impact PnP-8109268