Strona główna » Podzespoły » Pamięci » do PC » Pamięć DDR5 Viper Venom 64GB/6400 (2x32GB) CL32
Pamięć DDR5 Viper Venom 64GB/6400 (2x32GB) CL32-9825005
Pamięć DDR5 Viper Venom 64GB/6400 (2x32GB) CL32
Patriot
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:SAPAT5064VRGB32
Kod producenta:PVV564G640C32K
Stan magazynowy:
Kod EAN:4711378425581
Waga:0,17 kg
Uwaga:CE+WEEE
CAS Latency:CL32
Radiator:Tak
Obsługa ECC:Nie
Liczba pamięci w zestawie:2
Częstotliwość szyny pamięci:6400 MHz
Całkowita pojemność pamięci:64
Rodzaj pamięci:DDR5
Waga:52
Wymiary:43 x 137 x 7 mm
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Pamięć PC - DDR4 8GB 3200MHz Micron Chip CL22 XMP2 -7865018
szt.Do koszyka
Pamięć PC - DDR5 96GB (2x48GB) Trident Z5 RGB 6400MHz CL32 XMP Black -9972548
szt.Do koszyka
Pamięć do PC - DDR4 16GB (2x8GB) Aegis 3200MHz CL16 XMP2 -880614
Pamięć PC DDR4 32GB (2x16GB) Trident Royal RGB 3600MHz CL18 XMP2 srebrna-9254508