Pamięć do notebooka DDR5 SODIMM 32GB/5600 CL46 (16Gbit) Tray
Crucial
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:SBCRC503256VR1T
Kod producenta:CT32G56C46S5T
Stan magazynowy:
Kod EAN:649528930057
Waga:0,01 kg
Uwaga:CE+WEEE
CAS Latency:CL46
Radiator:Nie
Obsługa ECC:Nie
Liczba pamięci w zestawie:1
Częstotliwość szyny pamięci:5600 MHz
Całkowita pojemność pamięci:32
Rodzaj pamięci:SODIMM DDR5
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Pamięć SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHz Micron Chip -4460924
Pamięć SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHz Micron Chip
szt.Do koszyka
SO-DIMM DDR4 16GB (2x8GB) Ripjaws 2400MHz CL16 1,20V -653930