Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16S-16GISB (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 3000 MHz; CL16)
Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16S-16GISB (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 3000 MHz; CL16)-855927Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16S-16GISB (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 3000 MHz; CL16)-5098870
Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16S-16GISB (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 3000 MHz; CL16)-855927
Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16S-16GISB (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 3000 MHz; CL16)-5098870
Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16S-16GISB (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 3000 MHz; CL16)
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40121
Kod producenta:F4-3000C16S-16GISB
Stan magazynowy:
Kod EAN:4719692013453
Waga:0,03 kg
Opóźnienie cas:18
Obsługa kanałów pamięci:Pojedyńczy
Napięcie pamięci:1.2 V,1.35 V
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4,PC/serwer,288-pin DIMM,2,0
Prędkość zegara pamięci:3000 MHz
Wysokość produktu:31,2 mm
Opóźnienie (CL):16
Liczba kości pamięci:1 x 16 GB
Kolor główny:Czarny
Technologia pamięci RAM:DDR4 DIMM
Dodatkowe informacje:Aluminiowy radiator, Złocone styki
Częstotliwość pracy:3000 MHz
Napięcie:1.35 V
Pamięć RAM:16 GB
Podświetlenie:Nie
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM,DDR4,PC/serwer,2,0
Pamięć wewnętrzna:16 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):1 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
Prędkość SPD:2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2,0,288-pin DIMM,DDR4,PC/serwer
Napięcie SPD:1.2 V