Strona główna » Podzespoły » Pamięci » do notebooków » Pamięć Patriot Memory Signature PSD416G24002S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 16 GB; 2400 MHz; CL17)
Pamięć Patriot Memory Signature PSD416G24002S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 16 GB; 2400 MHz; CL17)-856360
Pamięć Patriot Memory Signature PSD416G24002S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 16 GB; 2400 MHz; CL17)
Patriot Memory
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:PAMPATSOO0035
Kod producenta:PSD416G24002S
Stan magazynowy:
Kod EAN:814914023471
Waga:0,02 kg
Układ pamięci (moduły x rozmiar):1 x 16 GB
Typ pamięci RAM:DDR4,PC/serwer,260-pin SO-DIMM
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):1 x 16 GB
Opóźnienie cas:17
Napięcie pamięci:1.2 V
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4,PC/serwer,260-pin SO-DIMM
Prędkość zegara pamięci:2400 MHz
Opóźnienie (CL):17
Liczba kości pamięci:1 x 16 GB
Kolor główny:Czarny
Technologia pamięci RAM:DDR4 SO-DIMM
Kod producenta:PSD416G24002S
Dodatkowe informacje:Złocone styki
Częstotliwość pracy:2400 MHz
Napięcie:1.2 V
Pamięć RAM:16 GB
Podświetlenie:Nie
Rodzaj pamięci:260-pin SO-DIMM,DDR4,PC/serwer
Pamięć wewnętrzna:16 GB
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Gwarancja: W000M
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Patriot SO-DIMM DDR4 8GB 2400MHz
G.SKILL RIPJAWS SO-DIMM DDR5 2X32GB 5600MHZ 1,1V F5-5600S4645A32GX2-RS-9283983
szt.Do koszyka
Pamięć DDR5 SODIMM Fury Impact 16GB(1*16GB)/5600 CL40 -10327641
szt.Do koszyka
Pamięć DDR4 SODIMM 16GB/3200 CL22 2Rx8 -1085019
Pamięć DDR4 SODIMM 16GB/3200 CL22 2Rx8
Pamięć SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHz Micron Chip -4460924
Pamięć SO-DIMM DDR4 16GB 2666MHz Micron Chip
PATRIOT DDR4 16GB SIGNATURE LINE 3200 MHz SO-DIMM-4064200
PATRIOT DDR4 16GB SIGNATURE LINE 3200 MHz SO-DIMM