Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Pamięć Patriot Memory Signature PSD416G26662 (DDR4 UDIMM; 1 x 16 GB; 2666 MHz; CL19)
Pamięć Patriot Memory Signature PSD416G26662 (DDR4 UDIMM; 1 x 16 GB; 2666 MHz; CL19)-554625
Pamięć Patriot Memory Signature PSD416G26662 (DDR4 UDIMM; 1 x 16 GB; 2666 MHz; CL19)
Patriot Memory
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMPATDR40069
Kod producenta:PSD416G26662
Stan magazynowy:
Kod EAN:814914024317
Waga:0,03 kg
Napięcie:1.2 V
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):250 szt.
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):435 mm
Pamięć RAM:16 GB
Podświetlenie:Nie
Waga kartonu zbiorczego:8,5 kg
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
Typ pamięci RAM:DDR4
Kod korekcyjny:Nie
Pamięć wewnętrzna:16 GB
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4,PC/serwer,288-pin DIMM
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):1 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci:2666 MHz
Ranking pamięci:2
Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Tak
Opóźnienie cas:19
Zgodność z RoHS:Tak
Napięcie pamięci:1.2 V
Element dla:PC/serwer,288-pin DIMM,DDR4
Wysokość produktu:31 mm
Szerokość produktu:133 mm
Głębokość produktu:2,8 mm
Wysokość opakowania:180 mm
Wysokość kartonu zbiorczego:40,5 cm
Waga wraz z opakowaniem:30,5 g
Waga produktu:22 g
Szerokość opakowania:118 mm
Szerokość kartonu zbiorczego:29 cm
Ilość sztuk kartonu zbiorczego:250 szt.
Główna długość kartonu:43,5 cm
Głębokość opakowania:16 mm
Kolor produktu:Czarny,Zielony
Przeznaczenie:PC/serwer
Opóźnienie (CL):19
Liczba kości pamięci:1 x 16 GB
Kolor główny:Zielony
Układ pamięci (moduły x rozmiar):1 x 16 GB
Technologia pamięci RAM:DDR4 UDIMM
Korekcja ECC:Nie
Obsługa pamięci z korekcją błędów ECC:Nie
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):8,5 kg
Kod producenta:PSD416G26662
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):RoHS
Dodatkowe informacje:Dwustronna, Zdjęcie poglądowe, Złocone styki
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):405 mm
Częstotliwość pracy:2666 MHz
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):290 mm