Strona główna » Podzespoły » Pamięci » do notebooków » Pamięć Patriot Memory Signature PSD48G213381S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 2133 MHz; CL15)
Pamięć Patriot Memory Signature PSD48G213381S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 2133 MHz; CL15)-1261053
Pamięć Patriot Memory Signature PSD48G213381S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 8 GB; 2133 MHz; CL15)
Patriot Memory
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMPATSOO0036
Kod producenta:PSD48G213381S
Stan magazynowy:
Kod EAN:814914022641
Waga:0,02 kg
Ranking pamięci:1
Korekcja ECC:Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):RoHS
Opóźnienie cas:15
profil SPD:Tak
Napięcie pamięci:1.2 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:2133 MHz
Zgodność z RoHS:Tak
Element dla:Notebook
Wysokość produktu:30 mm
Szerokość produktu:69 mm
Głębokość produktu:3 mm
Wysokość opakowania:168 mm
Waga wraz z opakowaniem:18,5 g
Waga produktu:9,5 g
Szerokość opakowania:53 mm
Głębokość opakowania:16 mm
Przeznaczenie:Laptop
Wysokość pamięci:30 mm
Opóźnienie (CL):15
Liczba kości pamięci:1 x 8 GB
Kolor główny:Nie dotyczy
Technologia pamięci RAM:DDR4 SO-DIMM
Kod producenta:PSD48G213381S
Dodatkowe informacje:Dwustronna
Częstotliwość pracy:2133 MHz
Napięcie:1.2 V