Strona główna » Podzespoły » Pamięci » do notebooków » Pamięć RAM Patriot Memory Signature PSD416G26662S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 16 GB; 2666 MHz; CL19)
Pamięć RAM Patriot Memory Signature PSD416G26662S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 16 GB; 2666 MHz; CL19)-856358
Pamięć RAM Patriot Memory Signature PSD416G26662S (DDR4 SO-DIMM; 1 x 16 GB; 2666 MHz; CL19)
Patriot Memory
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:PAMPATSOO0038
Kod producenta:PSD416G26662S
Stan magazynowy:
Kod EAN:814914025598
Waga:0,03 kg
Szerokość opakowania:53 mm
Rodzaj opakowania:Blister
Głębokość opakowania:16 mm
Opóźnienie (CL):19
Liczba kości pamięci:1 x 16 GB
Technologia pamięci RAM:DDR4 SO-DIMM
Kod producenta:PSD416G26662S
Częstotliwość pracy:2666 MHz
Pamięć RAM:16 GB
Rodzaj pamięci:260-pin SO-DIMM,DDR4,PC/serwer
Pamięć wewnętrzna:16 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):1 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
Typ pamięci RAM:DDR4,PC/serwer,260-pin SO-DIMM
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):1 x 16 GB
Opóźnienie cas:19
Napięcie pamięci:1.2 V
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4,PC/serwer,260-pin SO-DIMM
Prędkość zegara pamięci:2666 MHz
Zgodność z RoHS:Tak
Wysokość produktu:30 mm
Szerokość produktu:69 mm
Głębokość produktu:3 mm
Wysokość opakowania:168 mm