Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Philips | 24B2N2200/00 | 24 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m2 | HDMI ports quantity 1 | Black
Philips | 24B2N2200/00 | 24 " | IPS | 16:9 | 120 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m2 | HDMI ports quantity 1 | Black
Philips
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCROYIZ
Kod producenta:24B2N2200/00
Stan magazynowy:
Kod EAN:8721038005035
Waga:33,30 kg
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Gwarancja: G024M
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Monitor Xiaomi 27” IPS A27Ui
Monitor Xiaomi 27” IPS A27Ui
Monitor samochodowy ATE-TFT09-T4 9" AUTONE
szt.Do koszyka
Monitor HP Series 5 Pro 23.8 inch FHD