Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED Czarny
Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED CzarnyPhilips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27
Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED Czarny
Philips 27E1N1800AE/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27
Philips
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:WLONONWCRDGUZ
Kod producenta:36876099
Stan magazynowy:
Kod EAN:8712581805777
Waga:9,10 kg
Kolor produktu:Czarny
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
HDMI:Tak
Regulacja wysokości:Tak
Kąt widzenia (pionowy):178°
Moc wyjściowa (RMS):4 W
Kensington Lock:Tak
Ilość głośników:2
Zasięg skanowania w poziomie:30 - 140 kHz
Pobór mocy:27,24 W
Zasięg skanowania (długość):40 - 60 Hz
Ekran dotykowy:Nie
Zakres kąta nachylenia:-5 - 20°
Wysokość urządzenia (z podstawą):492 mm
Standard VESA:Tak
Współczynnik kontrastu (typowy):1000:1
Wbudowany USB hub:Nie
Regulacja pochylenia:Tak
Wbudowane głośniki:Tak
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Typ matrycy:IPS
Waga (z podstawą):5,69 kg
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Typ podświetlacza:W-LED
Kształt ekranu:Płaski
Kolory wyświetlacza:1.07 biliona kolorów
Technologia wyświetlacza:LED
Jasność wyświetlacza (typowa):350 cd/m2
Szerokość urządzenia (z podstawą):613 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą):220 mm
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Czas odpowiedzi (typowy):4 ms
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Rozmiar plamki:0,1554 x 0,1554 mm
Typ HD:4K Ultra HD
Kąt widzenia w poziomie:178°
Wyjście na słuchawki:Tak
Natywna proporcja obrazu:16:9
Wersja HDMI:2.0
Ilość DisplayPort:1
Wersja DisplayPort:1.4
Wysokość (bez podstawy):365 mm
Waga (bez podstawy):3,92 kg
Ilość portów HDMI:2
Szerokość (bez podstawy):613 mm
Zakres temperatur (przechowywanie):-20 - 60 °C
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Głębokość (bez podstawy):54 mm
Wysokość opakowania:447 mm
Waga wraz z opakowaniem:8,4 kg
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Szerokość opakowania:780 mm
Technologia High Dynamic Range (HDR):High Dynamic Range 10 (HDR10)
Przewody:Prąd przemienny,HDMI
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Głębokość opakowania:160 mm
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:Mega Infinity DCR
Przekątna ekranu:27"