Strona główna » Komputery » Monitory » monitory » Philips 68,5cm (27,0") 27E1N1100A 16:0
Philips 68,5cm (27,0") 27E1N1100A 16:0-12442744Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0
Philips 68,5cm (27,0") 27E1N1100A 16:0-12442744
Philips 68,5cm (27,0
Philips 68,5cm (27,0
Philips 68,5cm (27,0") 27E1N1100A 16:0
Philips
Dostępność:Niedostępny zawsze
Numer katalogowy:WLONONWCRCGEP
Kod producenta:27E1N1100A/00
Stan magazynowy:
Kod EAN:8712581804282
Waga:7,00 kg
Nie zawiera:Rtęci,PVC/BFR
Kąt widzenia (pionowy):178°
Maksymalna częstotliwość odświeżania:100 Hz
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Typ zasilacza:Wewnętrzne
Liczba portów VGA (D-Sub):1
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju:Tak
Kensington Lock:Tak
Liczba języków OSD:21
Kształt ekranu:Płaski
System operacyjny:Mac OS X Windows 11 / 10
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Wersja HDCP:1.4
Pobór mocy:18,8 W
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
Ekran dotykowy:Nie
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m2
Twardość powierzchni:3H
Głębokość urządzenia (z podstawą):211 mm
Synchronizacja komponentowego wideo:Separate sync
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Tryb łatwego czytania:Tak
Standard VESA:Tak
Częstotliwość odświeżania poziomego:30 - 115 kHz
Czas odpowiedzi (szybkość):1 ms
Pozycjonowanie na rynku:Dom
Wbudowane głośniki:Tak
Częstotliwość odświeżania pionowego:48 - 100 Hz
Materiał opakowania zdatny do odzysku:100%
Gęstość pikseli:81,59 ppi
Typ matrycy:IPS
Wyjście audio:Tak
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.):0 - 3658 m
Czas odpowiedzi (typowy):4 ms
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:Mega Infinity DCR
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.):3658 - 12192 m
AMD FreeSync:Tak
DDC/CI:Tak
Typ HD:Full HD
Zakres kąta nachylenia:-5 - 20°
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
Podświetlenie LED:Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą):457 mm
Rozmiar plamki:0,3114 x 0,3114 mm
Ekran sRGB:Tak
Wersja HDMI:1.4
Współczynnik kontrastu (typowy):1300:1
Moc wyjściowa (RMS):4 W
Podręcznik użytkownika:Tak
Wolne od Metali ciężkich:Hg (rtęć)
Ilość głośników:2
Ilość portów HDMI:1
Wbudowany USB hub:Nie
Długość przekątnej ekranu (cm):68,6 cm
Obsługa funkcji Plug & Play:Tak
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Zasięg skanowania w poziomie:30 - 85 kHz
Zakres wilgotności względnej:20 - 80%
Waga (z podstawą):4 kg
Ekran matowy:Tak
Zasięg skanowania (długość):48 - 60 Hz
Zakres temperatur (przechowywanie):-20 - 60 °C
Typ podświetlacza:W-LED
Kąt widzenia w poziomie:178°
MTBF (Średni okres międzyawaryjny):50000 h
Tryb wyłączenia:0,3 W
Natywna proporcja obrazu:16:9
Podstawa dołączona:Tak
Technologia wyświetlacza:LCD
Wejście audio:Tak
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Certyfikaty zgodności:CB,cTUVus,EAC,RoHS,ICES,VCCI,BSMI,Federalna Komisja Łączności (FCC)
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Funkcje dotyczące obrazu:SmartImage game
Diody LED:Operacje,Stand-by
Standard gamy kolorów:sRGB
Szerokość urządzenia (z podstawą):617 mm
Wskaźnik zamglenia:25%
Wysokość opakowania:455 mm
Stojak dołączony:Tak
Typ AMD FreeSync:FreeSync
Waga wraz z opakowaniem:6,62 kg
Wysokość (bez podstawy):357 mm
Szerokość opakowania:690 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie):59,8 cm
Waga (bez podstawy):3,58 kg
Przewody:Prąd przemienny,HDMI
Rozmiar obrazu (w pionie):33,6 cm
Szerokość (bez podstawy):617 mm
Głębokość opakowania:141 mm
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR):D
Kolor produktu:Czarny
OSD:Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR):Niedostępny
HDCP:Tak
NVIDIA G-SYNC:Nie
Głębokość (bez podstawy):46 mm
HDMI:Tak
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Przekątna ekranu:27"