Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Philips 68,5cm (27,0") 27M2N8500 16:09 2xHDMI+DP+USP biały
Philips 68,5cm (27,0") 27M2N8500 16:09 2xHDMI+DP+USP białyPhilips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0Philips 68,5cm (27,0
Philips 68,5cm (27,0") 27M2N8500 16:09 2xHDMI+DP+USP biały
Philips 68,5cm (27,0
Philips 68,5cm (27,0
Philips
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRFIEX
Kod producenta:27M2N8500/00
Stan magazynowy:
Kod EAN:8712581806309
Waga:10,74 kg
Obrotowe:Tak
Czas odpowiedzi (typowy):0,03 ms
Moc wyjściowa (RMS):10 W
Delta E:2
Pobór mocy:83,7 W
AMD FreeSync:Nie
Ilość portów USB Typu A downstream:2
Liczba portów USB Typu-B (ilość):1
Ekran dotykowy:Nie
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Ilość głośników:2
Philips SmartUniformity:93 - 105%
Rozmiar plamki:0,2292 x 0,2292 mm
Długość przekątnej ekranu (cm):67,3 cm
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:35 kWh
Standard VESA:Tak
Pozycjonowanie na rynku:Gaming
Zasięg skanowania w poziomie:30 - 510 kHz
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:35 kWh
Wbudowane głośniki:Tak
Nie zawiera:Rtęci,PVC/BFR
Gęstość pikseli:110,84 ppi
Zasięg skanowania (długość):48 - 360 Hz
Wysokość (bez podstawy):357,7 mm
Pokrycie sRGB (typowe):147,5%
Typ matrycy:OLED
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.):0 - 3658 m
Zakres kąta nachylenia:-5 - 20°
Waga (bez podstawy):6 kg
Wyjście na słuchawki:Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą):513,7 mm
Technologia High Dynamic Range (HDR):DisplayHDR 400 Tak Black
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.):3658 - 12192 m
Szerokość (bez podstawy):609,3 mm
Podświetlenie LED:Tak
Współczynnik kontrastu (typowy):1500000:1
Wersja HDCP:1.4/2.2
Typ HD:Quad HD
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Wersja HDMI:2.1
Tworzywa wtórne z recyklingu:35%
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Wersja DisplayPort:1.4
Wolne od Metali ciężkich:Hg (rtęć)
Głębokość (bez podstawy):61 mm
Ilość portów HDMI:2
Wbudowany USB hub:Tak
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
Obsługa funkcji Plug & Play:Tak
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Twardość powierzchni:2H
Zakres wilgotności względnej:20 - 80%
Waga (z podstawą):7,35 kg
Synchronizacja komponentowego wideo:Separate sync
Zakres temperatur (przechowywanie):-20 - 60 °C
Tryb wyłączenia:0,3 W
Tryb łatwego czytania:Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny):30000 h
Technologia wyświetlacza:QD-OLED
Rodzaj wykończenia zewnętrznego:Teksturowany
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Materiał opakowania zdatny do odzysku:100%
Diody LED:Operacje,Stand-by
Szerokość urządzenia (z podstawą):609,3 mm
Rodzaj portuUSB upstream:USB Typu B
Wysokość opakowania:455 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie):59 cm
Pokrycie Adobe RGB:118%
Waga wraz z opakowaniem:11 kg
Rozmiar obrazu (w pionie):33,4 cm
Jasność wyświetlacza (szczytowa):1000 cd/m2
Szerokość opakowania:780 mm
Regulacja pochylenia:Tak
Specyficzne technologie:Crosshair
Przewody:USB typu A na USB typu B,Zasilanie,DisplayPort,HDMI
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Synchronizacja adaptacyjna:Tak
Głębokość opakowania:141 mm
OSD:Tak
Pokrycie NTSC (typowe):120%
Regulowana wysokość (max):13 cm
NVIDIA G-SYNC:Nie
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:Mega Infinity DCR
Podstawa dołączona:Tak
Kolor produktu:Biały
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
DDC/CI:Tak
Certyfikaty zgodności:RoHS
HDCP:Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania:360 Hz
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
Standard gamy kolorów:DCI-P3
HDMI:Tak
Liczba języków OSD:21
Obraz po obrazie (PbP):Tak
Niski input lag:Tak
Kąt widzenia (pionowy):178°
Funkcja Picture-in-Picture:Tak
Typ oświetlenia otoczenia:3-stronne
Typ zasilacza:Wewnętrzne
Kształt ekranu:Płaski
Ekran matowy:Tak
Kensington Lock:Tak
Kolory wyświetlacza:1.07 biliona kolorów
Ekran sRGB:Tak
Kąt widzenia w poziomie:178°
Wersja USB hub:3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Natywna proporcja obrazu:16:9
Głębia kolorów:10 bit
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m2
Regulacja wysokości:Tak
Ilość DisplayPort:1
System operacyjny:Mac OS X Windows 11 / 10
Głębokość urządzenia (z podstawą):274,5 mm
Paleta barw:98,5%
Funkcje dotyczące obrazu:SmartImage game
Szybkie ładowanie:Tak
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Obracany:-30 - 30°
Przekątna ekranu:26,5"