Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD CzarnyPhilips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27
Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Czarny
Philips Evnia 5000 27M2C5200W/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27
Philips
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRDGUY
Kod producenta:27M2C5200W/00
Stan magazynowy:
Kod EAN:8712581805913
Waga:9,10 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą):528 mm
Podręcznik użytkownika:Tak
Wersja HDCP:1.4/2.2
Współczynnik kontrastu (typowy):4000:1
Ilość portów HDMI:2
Synchronizacja komponentowego wideo:Separate sync
Wbudowany USB hub:Nie
Obsługa funkcji Plug & Play:Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Waga (z podstawą):5,79 kg
Zakres wilgotności względnej:20 - 80%
Nazwa koloru:Dark Slate
Typ podświetlacza:W-LED
Zakres temperatur (przechowywanie):-20 - 60 °C
Pokrycie NTSC (typowe):108%
Tryb wyłączenia:0,3 W
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:Mega Infinity DCR
Technologia wyświetlacza:LCD
Diody LED:Operacje,Stand-by
DDC/CI:Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Wysokość opakowania:480 mm
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego:Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą):611 mm
Waga wraz z opakowaniem:9,15 kg
Regulacja wysokości:Tak
Stojak dołączony:Tak
Szerokość opakowania:785 mm
Rozmiar obrazu (w poziomie):59,8 cm
Przewody:DisplayPort,Prąd przemienny,HDMI
Głębokość opakowania:188 mm
Rozmiar obrazu (w pionie):33,6 cm
Regulacja pochylenia:Tak
Kolor produktu:Czarny
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
HDCP:Tak
OSD:Tak
HDMI:Tak
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Kąt widzenia (pionowy):178°
Regulowana wysokość (max):13 cm
Maksymalna częstotliwość odświeżania:280 Hz
Typ zasilacza:Wewnętrzne
Liczba języków OSD:21
Kensington Lock:Tak
Podstawa dołączona:Tak
Kształt ekranu:Zakrzywiony
Certyfikaty zgodności:CE,EAC,RoHS,TÜV mark,CB,Federalna Komisja Łączności (FCC),UKCA
Kolory wyświetlacza:1.07 biliona kolorów
Obrotowe:Tak
Niski input lag:Tak
Pobór mocy:22,4 W
Kąt widzenia w poziomie:178°
Jasność wyświetlacza (typowa):300 cd/m2
Ekran dotykowy:Nie
Natywna proporcja obrazu:16:9
Głębokość urządzenia (z podstawą):247 mm
Ilość DisplayPort:1
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.):0 - 3658 m
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Standard VESA:Tak
Klasyfikacja krzywizny ekranu:1500R
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.):0 - 12192 m
Czas odpowiedzi (typowy):0,3 ms
Typ matrycy:Fast VA
Wysokość (bez podstawy):369 mm
Typ HD:Full HD
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Waga (bez podstawy):3,97 kg
Pokrycie sRGB (typowe):121%
Rozmiar plamki:0,3114 x 0,3114 mm
Szerokość (bez podstawy):611 mm
Pozycjonowanie na rynku:Gaming
Głębokość (bez podstawy):90 mm
Obracany:-30 - 30°
Wyjście na słuchawki:Tak
Nie zawiera:Rtęci,PVC/BFR
Długość przekątnej ekranu (cm):68,5 cm
Podświetlenie LED:Tak
Gęstość pikseli:81,68 ppi
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Zasięg skanowania w poziomie:30 - 320 kHz
Wyjścia słuchawkowe:1
Zasięg skanowania (długość):48 - 280 Hz
Wersja HDMI:2.0
Obsługa VESA Adaptive Sync:Tak
Zakres kąta nachylenia:-5 - 20°
Wersja DisplayPort:1.4
Technologia High Dynamic Range (HDR):High Dynamic Range 10 (HDR10)
Przekątna ekranu:27"