Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43") LCD Wi-Fi 300 cd/m2 4K Ultra HD Niebieski WebOS
DISPLAY LCD 43"/43UN640S0LD LG-13093250Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43
DISPLAY LCD 43"/43UN640S0LD LG-13093250
Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43
Płaski panel Digital Signage LG 43UN640S 109,2 cm (43") LCD Wi-Fi 300 cd/m2 4K Ultra HD Niebieski WebOS
LG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRACO9
Kod producenta:43UN640S0LD.AEU
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806084505811
Waga:8,90 kg
Długość przekątnej ekranu (cm):108 cm
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Wysokość urządzenia (z podstawą):622 mm
Typ HD:4K Ultra HD
Podstawa dołączona:Tak
Waga (z podstawą):8,9 kg
Ilość portów USB:1
Szerokość wyświetlacza:967 mm
Technologia wyświetlacza:LCD
Wyjścia słuchawkowe:1
Wysokość wyświetlacza:564 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą):967 mm
Zainstalowany system operacyjny:webOS
Waga wyświetlacza:8,8 kg
Stojak dołączony:Tak
Wersja HDMI:2.0
Głębokość wyświetlacza:57,1 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Przewodowa sieć lan:Tak
Natywna proporcja obrazu:16:9
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Minutnik:Tak
Interfejs do montażu panelu:200 x 200 mm
Port DVI:Nie
Zegar czasu rzeczywistego (RTC):Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
Ilość portów HDMI:3
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:54 kWh
Wejście RF:2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Przeglądanie:Tak
Wersja USB:2.0
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:74 kWh
Tryb Hotelu:Tak
Wysokość opakowania:660 mm
Common Interface Plus (CI +) wersja:1.4
Waga wraz z opakowaniem:11 kg
Technologia High Dynamic Range (HDR):Hybrid Log-Gamma (HLG),High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro)
Szerokość opakowania:1055 mm
Audio Return Channel (ARC):Tak
Przewody:Prąd przemienny
Ilość wyjść głośnika:1
Głębokość opakowania:142 mm
Wyjście cyfrowe audio:1
Kolor produktu:Niebieski
Wersja systemu operacyjnego:22
Port USB:Tak
RS-232C:Tak
Wi-Fi:Tak
Szerokość ramki (góra):1,28 cm
Przeznaczenie:Uniwersalne
Szerokość ramki (dół):1,99 cm
Rodzaj produktu:Płaski panel Digital Signage
Szerokość ramki (bok):1,28 cm
Wbudowany tuner TV:Tak
Orientacja:Pozioma
Bluetooth:Tak
Pobór mocy (max):119 W
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Pobór mocy:82 W
System formatu sygnału cyfrowego:DVB-S2,DVB-C,DVB-T2
Ekran dotykowy:Nie
System formatu sygnału analogowego:SECAM,PAL
Moduł CI+:Tak
Standard VESA:Tak
Funkcje dotyczące telegazety:Tak
Jasność:300 cd/m2
Bluetooth Low Energy (BLE):Tak
Napięcie wejściowe AC:100-240 V
Wbudowane głośniki:Tak
Nazwa koloru:Ashed Blue
Głębokość urządzenia (z podstawą):216 mm
Zasilanie:Tak
Moc wyjściowa (RMS):20 W
Częstotliwość wejściowa AC:50-60 Hz
Piktogram(y) zagrożenia:GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska,GHS07: Substancje drażniące
Przekątna ekranu:43"