Strona główna » Telefony i GPS » Telefony i smartfony » akcesoria » PowerBank » PowerBank 65WPB20G PD 65W 20000mAh Czarny
PowerBank 65WPB20G PD 65W 20000mAh Czarny
BLOW
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:AZBLOUAPWPB20GB
Kod producenta:81-153#
Stan magazynowy:
Kod EAN:5900804146681
Uwaga:CE+WEEE
Gwarancja:24 mc.
Typ baterii:Wewnętrzna
Porty USB:1 x USB 2.0 Type-A
Typ ogniwa:Li-poly
Prąd wyjściowy (min.):1.5
Prąd wyjściowy (maks.):3.25
Pojemność baterii:20000
Waga:392
Wymiary:117 × 53 × 49 mm
Pozostałe parametry:Pojemność baterii: 20000 mAh / 3.7V Ogniwa: Oryginalne ogniwo polimerowe o wysokiej gęstości (high-density polymer cell) Porty wejściowe (Input): USB-C 1: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2,25A (PD45W) Porty wyjściowe (Output): USB-C 1: DC 5V/3A, 9V/3
Kolor (wyliczeniowy):Czarny
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Power Bank 20000mAh PD 65W PB20G Czarny
  • Pojemność akumulatora: 20000 mAh
  • Maksymalna moc wyjściowa: 65W (Power Delivery, Quick Charge 3.0, SCP)
  • Ilość portów: 4 (2x USB-A, 2x USB-C)
  • Rodzaj akumulatora: Litowo-polimerowy
  • Wskaźnik LED: Tak, 5-punktowy poziom naładowania
  • Funkcje bezpieczeństwa: Ochrona przed przegrzaniem, zwarciem, przepięciem, przeciążeniem
Wsparcie SUPERSZYBKIEGO ładowania dzięki QC 3.0 i PD
Uniwersalne zastosowanie jedno rozwiązanie dla wielu urządzeń
Pełna kontrola i bezpieczeństwo
Kompaktowy i gotowy do podróży
Jakość potwierdzona certyfikatami!
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
PowerBank 20000mAh Redmi 18W Fast Charge
szt.Do koszyka
Powerbank 10000mAh P76K 22,5W 4 Wyjścia ładowania dwa kable