Strona główna » Serwery i sieci » Sieci przewodowe » przełączniki niezarządzalne » Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250
Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466445Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466438Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466442Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466440Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466441Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466443Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466444Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466439
Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250
Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466445
Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466438
Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466442
Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466440
Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466441
Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466443
Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466444
Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250-13466439
LANBERG
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:NULAGSW24100001
Kod producenta:RSFE-24P-2C-250
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901969440300
Waga:2,58 kg
Obsługa ramek Jumbo:Tak
Bufor pakietów:4
Liczba portów COMBO:2
Rozmiar tablicy adresów MAC:8000
Prędkość przekazywania (Mpps):6.55
Liczba portów 10/100 Mbps:24
Liczba portów PoE (PoE + PoE+):24
Liczba portów SFP:2
Możliwość łączenia w stos:Nie
Zastosowanie (switche):Średnie i duże firmy (powyżej 16 portów)
Zasilacz (switche):Wewnętrzny
Wentylator (switche):Tak
Port konsoli:Nie
Klasa przełącznika:Niezarządzalny
Przepustowość (switche Gbps):8.8
Liczba portów 10/100/1000 Mbps:2
Pozostałe funkcje:Inteligentna funkcja odłączania portów PoE Tryb Extend VLAN
Architektura sieci (switche):FastEthernet
Typ obudowy:Rack (Switche/UPS)
Pobór mocy:250
Zasilanie:Wymogi zasilania: 100~240V AC Całkowity budżet PoE: 250 W Maksymalna moc na port: 30 W
Waga:2.5
Wymiary:207 x 320 x 44 mm
Uwaga:CE+WEEE
Gwarancja:24 mc.
Rozmiar ramki Jumbo:9.216
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
SWITCH RSFE-24P-2C-250 24X 100MB POE+/2X COMBO RACK 19" GIGABIT ETHERNET 250W
DLA NIEGO ZASILANIE TO NIE PROBLEM: PROSTY I FUNKCJONALNY SWITCH POE+ LANBERG
Oprócz pierwotnej funkcji przełącznika, czyli obsługi ruchu ramek Ethernet między portami, dodatkowo zapewnia zasilanie każdego urządzenia w standardzie PoE/PoE+ - 802.3af oraz at. Umożliwia to dostarczanie do urządzeń mocy łącznie nawet do 250 W. A to wszystko razem z równoczesną transmisją danych do nich.
ROZWIĄZANIE BEZ KOMPROMISÓW - REALNY BUDŻET POE: 250 W
Switch został wyposażony łącznie w 28 portów, w tym 24 porty PoE+ (Fast Ethernet) oraz 2 Uplink (Combo Gigabit). Przemyślana konstrukcja i dbałość o jakość komponentów zapewnia użytkownikowi aż do 250 W całkowitej realnej mocy dla urządzeń końcowych, co oznacza możliwość podłączenia równocześnie:
  • 16 urządzeń w standardzie IEEE 802.3af (max. 15 W per port) lub,
  • 8 urządzeń w standardzie IEEE 802.3at (max. 30 W per port).
INTELIGENTNA FUNKCJA ODŁĄCZANIA PORTÓW POE
TRYB EXTEND DO 250 METRÓW Z VLAN
4 kV OCHRONY PRZECIWPRZEPIĘCIOWEJ
Mając na uwadze bezpieczeństwo urządzeń, jak i ich użytkowników, Lanberg wyposażył przełącznik w zintegrowany układ ochronny przeciw wyładowaniom, gwarantujący zabezpieczenie 4 kV wszystkim portom, skutecznie zmniejszając ich uszkodzenia z powodu gwałtownego wzrostu napięcia.
KOMPLET MONTAŻOWY W ZESTAWIE - USZY DO 19"
Lanberg wprowadził komplet akcesoriów do wszechstronnego montażu swoich przełączników. W RSFE-24P-2C-250 dostarczone zostały uszy montażowe do szaf 19" oraz komplet śrub montażowych (za wyjątkiem M6). Umożliwia to szersze zastosowanie oraz większą swobodę instalacji switchy serii RS.