DAHUA
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Numer katalogowy:WLONONWCR6718
Kod producenta:PFS3211-8GT-120-V2
Stan magazynowy:
Kod EAN:6923172525482
Waga:1,49 kg
Liczba zainstalowanych modułów SFP:2
Zasilanie:Tak
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port:90 W
Prędkość przekazywania:16,37 Mpps
Ilość portów Fast Ethernet (PoE):8
Pamięci bufora pakietów:1,75 MB
Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu:120 W
Obsługiwane typy kabli:Cat6,Cat5e
Możliwości montowania w stelażu:Nie
Ilość portów Gigabit Ethernet:9
Przepustowość rutowania/przełączania:33 Gbit/s
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet:9
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ:Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Podpora kontroli przepływu:Tak
Obsługa 10G:Nie
Zużycie energii:Idling: 5 W
Źródło zasilania:DC
Możliwość sztaplowania:Nie
Funkcje ochrony zasilania:Nadmiernego rozładowania
Typ przełączników modułów optycznych:Gigabit Ethernet
Napięcie wejściowe DC:48 - 57 V
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN:10,100,1000 Mbit/s
Zakres wilgotności względnej:5 - 95%
Zakres temperatur (eksploatacja):-30 - 65 °C
Wysokość produktu:42 mm
Szerokość produktu:150 mm
Głębokość produktu:100 mm
Diody LED:Tak
Waga produktu:670 g
Kolor produktu:Czarny
Typ przełącznika:Nie zarządzany
Możliwość montażu na ścianie:Tak
Układ:Montaż na biurku/ścianie
Obsługa PoE:Tak
Pobór mocy (max):120 W