Strona główna » Monitory » Monitory LCD » Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27") czarny
Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27") czarny-12882634Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27
Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27") czarny-12882634
Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27
Samsung Series 3 68.6cm S27C390EAU 16:9 (27") czarny
Samsung Electronics Polska
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCR3784
Kod producenta:LS27C390EAUXEN
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806094713589
Waga:7,01 kg
Tryb Samsung Eye Saver:Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą):249,6 mm
Typ matrycy:VA
Pokrycie NTSC (typowe):80%
Długość kabla zasilającego:1,5 m
Kolor nóżek:Szary
Czas odpowiedzi (typowy):4 ms
Regulacja wysokości:Nie
AMD FreeSync:Tak
Paleta barw:88%
Pozycjonowanie na rynku:Konsument
Moc wyjściowa (RMS):10 W
Typ HD:Full HD
Ilość głośników:2
Pokrycie sRGB (typowe):119%
Długość przekątnej ekranu (cm):68 cm
Wyjście na słuchawki:Tak
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1346972
Zakres kąta nachylenia:-3 - 20°
Wersja HDMI:1.4
Typ pomiaru czasu reakcji:GTG (Gray to Gray)
Wysokość urządzenia (z podstawą):458,1 mm
Wersja DisplayPort:1.2
Współczynnik kontrastu (typowy):3000:1
Ilość portów HDMI:2
Podstawa dołączona:Tak
Wbudowany USB hub:Nie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 10
Wbudowana kamera/aparat:Nie
Zakres wilgotności względnej:10 - 80%
Response time measurement type:GTG (Gray to Gray)
Waga (z podstawą):5,1 kg
Zakres temperatur (eksploatacja):10 - 40 °C
Eco Saving Plus:Tak
Tryb wyłączenia:0,3 W
Wysokość opakowania:452 mm
Korekta jednorodności:Tak
Wyłącznik czasowy Plus:Tak
Technologia wyświetlacza:LED
Waga wraz z opakowaniem:6,8 kg
Automatyczny przełącznik źródła:Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Szerokość opakowania:698 mm
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:1346972
Szerokość urządzenia (z podstawą):613,2 mm
Rodzaj opakowania:Pudełko
Kąt widzenia w poziomie:178°
Stojak dołączony:Tak
Przewody:HDMI
Natywna proporcja obrazu:16:9
Rozmiar obrazu (w poziomie):59,8 cm
Głębokość opakowania:199 mm
Ilość DisplayPort:1
Rozmiar obrazu (w pionie):33,6 cm
Obsługiwane rozdzielczości grafiki:1920 x 1080 (HD 1080)
Klasyfikacja krzywizny ekranu:1000R
Roczne zużycie energii:31 kWh
Kolor produktu:Czarny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:21 kWh
Regulacja pochylenia:Tak
HDCP:Tak
Wysokość (bez podstawy):369,7 mm
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
HDMI:Tak
Waga (bez podstawy):3,8 kg
NVIDIA G-SYNC:Nie
Kąt widzenia (pionowy):178°
Szerokość (bez podstawy):613,2 mm
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Typ zasilacza:Zewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (SDR):E
Maksymalna częstotliwość odświeżania:75 Hz
Klasa efektywności energetycznej (HDR):Niedostępny
Wersja HDCP:1.4
Kształt ekranu:Zakrzywiony
Pobór mocy:21 W
Głębokość (bez podstawy):112,5 mm
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Ekran dotykowy:Nie
Tryb gry:Tak
Standard VESA:Nie
Pokrycie Adobe RGB:88%
Wbudowane głośniki:Tak
Pobór mocy (max):48 W
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m2
Przekątna ekranu:27"