Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal USB-C 40AY0090EU-9218635
Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal USB-C 40AY0090EU-6556986
Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal USB-C 40AY0090EU
Lenovo
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:MOBLEVSTA0107
Kod producenta:40AY0090EU
Stan magazynowy:
Kod EAN:195348192095
Waga:0,99 kg
Głębokość produktu:80 mm
Wysokość opakowania:75 mm
Waga wraz z opakowaniem:955 g
Waga produktu:340 g
Szerokość opakowania:210 mm
Przewody:USB Type-C
Głębokość opakowania:158 mm
Kolor produktu:Czarny
Kensington Lock:Tak
Rodzaj zasilania:USB
Liczba portów USB 2.0:2
Sposób łączności:Przewodowy
Interfejs hosta:USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
Ilość sztuk:1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C:1
Mikrofon:Nie
Ilość DisplayPort:2
Typ HD:4K Ultra HD
Zasilanie:90 W
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):CE
Ilość na paczkę:1 szt.
Złącze zasilania:USB Type-C
Wbudowany wyłącznik:Tak
Maksymalna rodzielczość cyfrowa:3840 x 2160 px
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy:3
Zasilacz dołączony:Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Typ gniazda zamka kabla:Kensington
Zintegrowany czytnik kart:Nie
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A:3
Przewodowa sieć lan:Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN:100 Mbit/s,1000,10 Mbit/s
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon:Tak
Ilość portów HDMI:1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows:Windows 10,Windows 7
Zakres wilgotności względnej:20 - 95%
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 35 °C
Wysokość produktu:30,8 mm
Technologia łączności:Przewodowa
Szerokość produktu:171 mm