Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU (następca 40AS0090EU) -4478208
Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU (następca 40AS0090EU)-4478212
Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU (następca 40AS0090EU)-4478211
Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU (następca 40AS0090EU)-4478210
Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU (następca 40AS0090EU)-4478209
Stacja dokująca ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU (następca 40AS0090EU)
Lenovo
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:AYLNVS000000049
Kod producenta:40AY0090EU
Stan magazynowy:
Kod EAN:195348192095
Waga:1,01 kg
Uwaga:CE+WEEE
Najbliższa dostawa:2025-06-18 00:00:00
Gwarancja:36 mc.
Porty we/wy (replikatory/stacje dok.):1 x USB 3.0 Type C
Dokowanie (laptopy):Tak
Waga:340
Akcesoria w zestawie:Uniwersalna Dock ThinkPad USB -C (40AY) Zasilacz Think ThinkPad 90 W AC (wąska końcówka) Kabel zasilający Instrukcje Kabel USB -C (1 metr; 30 cali)
Wymiary:171 x 80 x 31 mm
Kolor (wyliczeniowy):Czarny
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
ThinkPad Universal USB-C Dock to mile widziana innowacyjna stacja dokująca, która przenosi użytkowników poza tradycję i wkracza w królestwo nieograniczonego potencjału. Korzystaj z uniwersalnej kompatybilności z dynamicznym ładowaniem maksymalnie 100 W do notebooków, zautomatyzowanymi aktualizacjami oprogramowania układowego, plug-and-play na wyższym poziomie. Wszystko, czego oczekujesz od przyszłości dokowania, jest tutaj. Doskonale sprawdza się również w mieszanych środowiskach PC, dając użytkownikowi swobodę podłączania dowolnych notebooków zgodnych ze standardem przemysłowym USB.