Schowek0
Twój schowek jest pusty
Koszyk0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Komputery » Akcesoria » Głośniki/słuchawki » głośniki » Subwoofer Speaker Set Avora 2.1
Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616026Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616029Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616027Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616028Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616031Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616030
Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616026
Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616029
Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616027
Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616028
Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616031
Subwoofer Speaker Set Avora 2.1-616030

Subwoofer Speaker Set Avora 2.1

Trust

Dostępność:Dostępność - 1 dzień

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 15,00 zł

Numer katalogowy:UGTRUG000000022

Kod producenta:20442

Stan magazynowy:

Kod EAN:8713439204421

Waga:1,14 kg

Uwaga:CE+WEEE

Zasilanie (lista):USB 5V

Gwarancja:24 mc.

Regulatory:Regulacja niskich tonów

System (głośniki):2.1

Rodzaj (głośniki):Zestawy

Przeznaczenie (głośniki):Filmy

Stacja dokująca (wieże / radia):Nie

Max. moc głośników (sumaryczna):18

Złącza:3,5 mm minijack

Zasilanie:USB 5V

Komunikacja bezprzewodowa:Nie

Akcesoria w zestawie:- 2 głośniki satelitarne z dołączonymi przewodami- Głośnik niskotonowy z dołączonym przewodem zasilającym USB- Instrukcja obsługi

Pozostałe parametry:Wymiary opakowania: 235x220x150 mm

Kolor (wyliczeniowy):Czarny

Cena brutto: 107,99 zł

Cena netto: 87,80 zł

Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni

Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Zestaw głośników 2.1 zasilanych ze złącza USB z drewnianym subwooferem do komputera i laptopa
- Moc szczytowa 18 W (moc RMS: 9 W)
- Niewielkie wymiary
- Subwoofer posiada regulację głośności i niskich tonów na panelu bocznym
- Zasilanie za pomocą portu USB: brak konieczności podłączania do gniazda ściennego

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Zestaw głośników IGLSP1B (2.0; ciemne drewno)-1404767
szt.Do koszyka
Głośnik Bluetooth XS-E114G szary

Głośnik Bluetooth XS-E114G szary

162,99 zł brutto132,51 zł netto
szt.Do koszyka
Głośniki komputerowe Z4 2.1 USB, 11W -4496279

Głośniki komputerowe Z4 2.1 USB, 11W

49,99 zł brutto40,64 zł netto
szt.Do koszyka
Soundbar HW-Q600F/EN

Soundbar HW-Q600F/EN

1 031,99 zł brutto839,02 zł netto
Głośniki Pebble SE WH

Głośniki Pebble SE WH

152,99 zł brutto124,38 zł netto
szt.Do koszyka
Głośnik Sound Party

Głośnik Sound Party

430,99 zł brutto350,40 zł netto
Głośniki 2.0 USB Flamenco czarno-szare -774611

Głośniki 2.0 USB Flamenco czarno-szare

21,99 zł brutto17,88 zł netto
szt.Do koszyka
Głośnik Natrix TWS BT

Głośnik Natrix TWS BT

141,99 zł brutto115,44 zł netto
    ostatnio oglądane produkty
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu