Strona główna » Serwery i sieci » Sieci przewodowe » przełączniki niezarządzalne » Switch DSM1-1005 5X 1GB/S niezarządzalny Gigabit Ethernet Desktop 12V ( obudowa metalowa)
Switch DSM1-1005 5X 1GB/S niezarządzalny Gigabit Ethernet Desktop 12V ( obudowa metalowa)
LANBERG
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:NULAGSW5P000006
Kod producenta:DSM1-1005
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901969447750
Liczba portów 10/100/1000 Mbps:5
Pozostałe funkcje:Automatyczne MDI/MDI-X, Flow control, MAC auto-learning
Architektura sieci (switche):GigabitEthernet
Typ obudowy:Desktop (PC/Switche)
Obsługiwane protokoły i standardy:IEEE 802.3ab 1000Base-T
Zasilanie:100~240V AC 0.3A, 12V DC 1A
Waga:0.14
Wymiary:Długość 100 mm Szerokość 65 mm Wysokość 24 mm