Switch POE + Desktop 5 port 1GB DSP3-1005-60W-7819801
Switch POE + Desktop 5 port 1GB DSP3-1005-60W-7819804
Switch POE + Desktop 5 port 1GB DSP3-1005-60W-7819803
Switch POE + Desktop 5 port 1GB DSP3-1005-60W-7819802
Switch POE + Desktop 5 port 1GB DSP3-1005-60W
LANBERG
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:NULAGSW5P000005
Kod producenta:DSP3-1005-60W
Stan magazynowy:
Kod EAN:5901969427790
Waga:0,54 kg
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps:Brak
Gwarancja:24 mc.
Liczba portów QSFP+:Brak
Liczba portów PoE+:4
Liczba portów COMBO:Brak
Rozmiar tablicy adresów MAC:2000
Liczba portów 10/100 Mbps:Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+):Brak
Liczba portów SFP+:Brak
Liczba portów SFP:Brak
Liczba portów 10Gb:Brak
Zastosowanie (switche):Dom i małe biuro (do 16 portów)
Zasilacz (switche):Zewnętrzny
Wentylator (switche):Nie
Port konsoli:Nie
Klasa przełącznika:Niezarządzalny
Przepustowość (switche Gbps):10
Liczba portów 10/100/1000 Mbps:5
Architektura sieci (switche):GigabitEthernet
Typ obudowy:Desktop (PC/Switche)
Pobór mocy:65
Zasilanie:100~240V AC 1.8A
Akcesoria w zestawie:Przełącznik PoE+ typu desktop (DSP3-1005-60W) Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz: model DSP3-1005-60W: AC 100 V ~ 240 V, 50 / 60 Hz, 1.8 A, DC 53 V, 1.12A
Wymiary:Wysokość: 22.3 mm Długość: 93 mm Szerokość: 65.7 mm
Uwaga:CE+WEEE
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Lanberg DSP3-1005-60W to niewielkich rozmiarów niezarządzalny desktopowy przełącznik PoE+, wyposażony w 5 portów Gigabit Ethernet, w tym 4 PoE z realnym 60 W budżetem PoE dla urządzeń końcowych w tym standardzie. To niezwykle poręczne urządzenie działa na zasadzie Plug-and-Play. Przełącznik zapewnia wsparcie funkcji przełączania dla 5 portów RJ-45 10/100/1000 Mbps wraz z automatyczną negocjacją połączenia oraz obsługą MDI-MDIX.
Cechy oraz funkcjonalności:
  • 5 portów RJ-45 10/100/1000 Mbps z funkcją automatycznej negocjacji połączenia,
  • 60 W realnego, łącznego budżetu PoE,
  • Porty PoE+: 4x (1 ~ 4),
  • Porty Uplink: 1x (5-ty port),
  • Obsługa standardów PoE: IEEE 802.3af (15 W), IEEE 802.3at (30 W),
  • Plug-and-Play - urządzenie nie wymagające jakiejkolwiek dodatkowej konfiguracji,
  • Wsparcie funkcjonalności MDI/MDIX, MAC-learning, MAC-aging,
  • Topologia: Gwiazda,
  • Protokół: CSMA/CD,
  • Obsługa tablicy adresów MAC: 2K,
  • Przepustowość przełączania: 10 Gbps,
  • Pasywne chłodzenie zapewniające cichą pracę przełącznika,
  • Otwory do montażu naściennego.
Interfejs:
  • Zasilacz: zewnętrzny (AC: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz, 1.8 A; DC: 53 V, 1.12 A),
  • Przełącznik: 48 V ~ 57 V, max. 3 A,
  • Pobór prądu: max. 65 W,