Strona główna » Telewizory i akcesoria » Telewizory LCD » Telewizor 55" Samsung QE55QN80F
Telewizor 55" Samsung QE55QN80F
Samsung Electronics Polska
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:TVASA1LCD0730
Kod producenta:QE55QN80FAUXXH
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806095995540
Waga:21,50 kg
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Gwarancja: F024M
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Telewizor 43" TCL 43P69K
Telewizor 43" TCL 43P69K
Telewizor Kruger&Matz 55" UHD smart DVB-T2/S2 H.265 Hevc
szt.Do koszyka
Telewizor 75" TCL 75T8C
Telewizor 75" TCL 75T8C
Telewizor 75" LG 75NANO81A3A
Telewizor 75" LG 75NANO81A3A
Telewizor 55" TCL 55V6C
Telewizor 55" TCL 55V6C
szt.Do koszyka
Telewizor 55" TCL 55T8C
Telewizor 55" TCL 55T8C
Telewizor 55" TCL 55P69K
Telewizor 55" TCL 55P69K