Strona główna » Telewizory i akcesoria » Telewizory LCD » Telewizor LCD 50" QLED 4K/50QG5C14 THOMSON
Telewizor LCD 50" QLED 4K/50QG5C14 THOMSONTelewizor LCD 50Telewizor LCD 50Telewizor LCD 50Telewizor LCD 50Telewizor LCD 50Telewizor LCD 50Telewizor LCD 50Telewizor LCD 50Telewizor LCD 50Telewizor LCD 50Telewizor LCD 50Telewizor LCD 50Telewizor LCD 50
Telewizor LCD 50" QLED 4K/50QG5C14 THOMSON
Telewizor LCD 50
Telewizor LCD 50
Thomson
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRJCEH
Kod producenta:50QG5C14
Stan magazynowy:
Kod EAN:9120106662290
Waga:32,00 kg
Szerokość opakowania:1210 mm
Natywna częstotliwość odświeżania:60 Hz
Rodzaj opakowania:Pudełko
Złożone wejście wideo:1
Przewody:Prąd przemienny
Typ podświetlenia LED:Direct-LED
Głębokość opakowania:142 mm
Wersja systemu operacyjnego:Android 11
Kolor produktu:Szary
Wejście cyfrowe audio:1
Kąt widzenia (pionowy):178°
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Wi-Fi:Tak
Wspólny interfejs:Tak
Obrotowa podstawa:Tak
Wejście PC (D-Sub):Nie
Wbudowane dekodery dzwieku:Dolby Atmos
Ustawienia korektora:Tak
Liczba portów USB 2.0:2
Typ tunera:Analogowe i cyfrowe
System formatu sygnału cyfrowego:DVB-T2,DVB-S2,DVB-T,DVB-S,DVB-C
Smart TV:Tak
Moduł CI+:Tak
Bluetooth:Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą):676 mm
Obsługiwane formaty plików wideo:HEVC/H.265
Waga (z podstawą):13 kg
Standard VESA:Tak
Redukcja hałasu:Tak
Technologia wyświetlacza:QLED
Stojak typu:Podłączony stojak
Szerokość urządzenia (z podstawą):1111 mm
Moc wyjściowa (RMS):20 W
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:64 kWh
Ilość głośników:2
Kształt ekranu:Płaski
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:65 kWh
Długość przekątnej ekranu (cm):126 cm
Wskaźnik trwałości:7.8
Kolory wyświetlacza:1 miliard kolorów
Wysokość (bez podstawy):643 mm
Sterowanie głosem:Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą):281 mm
Szerokość (bez podstawy):1111 mm
Współpraca z Asystentem Google:Tak
Typ HD:4K Ultra HD
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Kąt widzenia w poziomie:178°
Podświetlenie LED:Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR):F
Natywna proporcja obrazu:16:9
Wyjścia słuchawkowe:1
Głębokość (bez podstawy):75 mm
Interfejs do montażu panelu:200 x 200 mm
Zainstalowany system operacyjny:Google TV
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC):Tak
Wersja HDMI:2.0/2.1
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
Przewodowa sieć lan:Tak
HbbTV:Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A:1
Ilość portów HDMI:4
Technologia High Dynamic Range (HDR):High Dynamic Range 10 (HDR10),Dolby Vision
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Podstawa biurkowa:Tak
Wysokość opakowania:763 mm
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Waga wraz z opakowaniem:15,7 kg
Telewizja internetowa:Tak
Przekątna ekranu:50"