Sharp
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRMSDA
Kod producenta:38250238
Stan magazynowy:
Kod EAN:5905683270892
Waga:8,90 kg
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Gwarancja: G024M
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Telewizor 43" LG 43QNED70A6A.AEU
Telewizor Cabletech 40" FHD DVB-T2 H.265 HEVC
szt.Do koszyka
Xiaomi TV A Pro 65 2026 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Szary
szt.Do koszyka
Uchwyt zwory LZ 180kg CDVI LZ180
TV SET LCD 55" QLED 4K/55QG6C14 THOMSON
Telewizor 43" TCL 43V5C
Telewizor 43" TCL 43V5C