Telewizor 32" Samsung QLED QE32LS03C (FHD HDR DVB-T2/HEVC Smart)-9913416Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913422Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913425Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913429Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913419Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913421Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913423Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913426Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913417Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913427Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913428Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913424Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913418Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913420
Telewizor 32" Samsung QLED QE32LS03C (FHD HDR DVB-T2/HEVC Smart)-9913416
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913422
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913425
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913429
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913419
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913421
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913423
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913426
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913417
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913427
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913428
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913424
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913418
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny-9913420
Telewizor Samsung QE32LS03CBU QLED 32'' Full HD Tizen Dolby Digital Plus DVB-T2 Czarny
Samsung Electronics Polska
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Numer katalogowy:TVASA1LCD0582
Kod producenta:QE32LS03CBUXXH
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806094949926
Waga:7,80 kg
Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych:Tak
Głębokość opakowania:119 mm
Audio Return Channel (ARC):Tak
Współpraca z Asystentem Google:Tak
Kolor produktu:Czarny
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Współpraca z Amazon Alexa:Tak
Wi-Fi:Tak
Telewizja internetowa:Tak
Rok wprowadzenia:2023
Wersja Bluetooth:5.2
Natywna częstotliwość odświeżania:50 Hz
Wejście cyfrowe audio:1
Interakcja głosowa w dalekim polu:Nie
Liczba portów USB 2.0:2
Pobór mocy (max):55 W
Natywna proporcja obrazu:16:9
Smart TV:Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania:Tak
Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+):Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Uniwersalna prowadnica:Tak
Bluetooth:Tak
Pilot zdalnego sterowania:TM2361E
Obsługa bezprzewodowego systemu Dex:Tak
Pobór mocy:27,4 W
Wspólny interfejs:Tak
Współpracuje z Samsung Bixby:Tak
Moc wyjściowa (RMS):20 W
Typ tunera:Analogowe i cyfrowe
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:27 kWh
Ilość głośników:2
Standard VESA:Nie
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:49 kWh
Długość przekątnej ekranu (cm):80 cm
System formatu sygnału cyfrowego:DVB-S2,DVB-C,DVB-T2
Wysokość (bez podstawy):426,8 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą):451,9 mm
Moduł CI+:Tak
Widok przez stuknięcie:Tak
Waga (z podstawą):5,2 kg
Głębokość (bez podstawy):25,5 mm
Funkcje dotyczące telegazety:Tak
Waga (bez podstawy):5,1 kg
Technologia wyświetlacza:QLED
Dublowanie dźwięku:Tak
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:Mega Contrast
Szerokość (bez podstawy):727,3 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą):727,3 mm
Adaptacyjny dźwięk:Tak
Q-Symphony:Tak
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
Obsługa aplikacji SmartThings:Tak
OSD:Tak
Wielofunkcyjna technologia audio:Samsung Multiroom Link
Kolor podstawy:Czarny
Napięcie wejściowe AC:220-240 V
Głębokość podstawy:14,3 cm
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Kształt ekranu:Płaski
E-podręcznik:Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Kolory wyświetlacza:1 miliard kolorów
Szerokość podstawy:59,1 cm
Głębokość urządzenia (z podstawą):143,3 mm
Technologia przetwarzania obrazu:Samsung Contrast Enhancer
Funkcja napisów:Tak
Częstotliwość wejściowa AC:50 - 60 Hz
Przeglądarka internetowa:Tak
Typ HD:Full HD
Elektroniczny przewodnik po programach:Tak
Kanały wyjścia audio:2.0 kan.
Consumer Electronics Control (CEC):Anynet+
Zainstalowany system operacyjny:Tizen
Przewodowa sieć lan:Nie
Common Interface Plus (CI +) wersja:1.4
Ilość portów HDMI:2
Aplikacje wideo:Samsung TV Plus
Standardy Wi- Fi:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Technologia High Dynamic Range (HDR):Filmmaker Mode,High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Wysokość opakowania:507 mm
Tryb energooszczędny:Tak
Dźwięk z telewizora do urządzenia mobilnego:Tak
Waga wraz z opakowaniem:7,8 kg
Przewodnik głosowy:Tak
Technologie Samsung (AV/TV):Micro Dimming Pro
Szerokość opakowania:815 mm
Liczba złącz rf:1
Przekątna ekranu:32"