Telewizor Samsung QE43Q8FAAUX QLED 43'' 4K Ultra HD Tizen Q-Symphony DVB-T2 Szary (MODEL 2025)
Samsung Electronics Polska
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:TVASA1LCD0734
Kod producenta:QE43Q8FAAUXXH
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806097120193
Waga:10,68 kg
Dźwięk śledzenia obiektu+ (OTS+):Tak
Szerokość podstawy:69 cm
Technologia wyświetlacza:QLED
Standard VESA:Tak
Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie:Tak
Technologia przetwarzania obrazu:Samsung Contrast Enhancer
Szerokość urządzenia (z podstawą):965,5 mm
Typ ramki:3 Bezramkowy
Obsługa Apple AirPlay 2:Tak
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Aktywny wzmacniacz głosu (AVA):Tak
Przeglądarka internetowa:Tak
OSD:Tak
Współpracuje z Samsung Bixby:Tak
HbbTV:Tak
Napięcie wejściowe AC:220-240 V
Elektroniczny przewodnik po programach:Tak
Liczba języków OSD:28
Consumer Electronics Control (CEC):Anynet+
Kształt ekranu:Płaski
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:51 kWh
Common Interface Plus (CI +) wersja:1.4
Głębokość urządzenia (z podstawą):198,4 mm
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:113 kWh
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Wysokość (bez podstawy):559,4 mm
Tryb energooszczędny:Tak
Typ HD:4K Ultra HD
Widok przez stuknięcie:Tak
Liczba złącz rf:3
Podświetlenie LED:Tak
Waga (bez podstawy):7,9 kg
Liczba tunerów:2 tuner(y)
Kanały wyjścia audio:2.0 kan.
Szerokość (bez podstawy):965,5 mm
Audio Return Channel (ARC):Tak
Zainstalowany system operacyjny:Tizen
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Przewodowa sieć lan:Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Telewizja internetowa:Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A:2
Głębokość (bez podstawy):25,7 mm
Dublowanie dźwięku:Tak
Natywna częstotliwość odświeżania:60 Hz
Ilość portów HDMI:3
Deskryptor wstępnego wyboru audio:Tak
Typ podświetlenia LED:Dual LED
Standardy Wi- Fi:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Czujnik Eco:Tak
Wejście cyfrowe audio:1
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Interfejs do montażu panelu:200 x 200 mm
Automatyczne wyłączanie zasilania:Tak
Wysokość opakowania:647 mm
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Waga wraz z opakowaniem:11 kg
Szerokość opakowania:1085 mm
Wspólny interfejs:Tak
Rodzaj opakowania:Pudełko
Typ tunera:Analogowe i cyfrowe
Przewody:Prąd przemienny
Technologia interpolacji:Motion Xcelerator
Głębokość opakowania:119 mm
System formatu sygnału cyfrowego:DVB-T2,DVB-S2,DVB-C
Kolor produktu:Szary
Moduł CI+:Tak
Wi-Fi:Tak
Adaptacyjny dźwięk+:Tak
Moc wyjściowa (RMS):20 W
Wersja Bluetooth:5.3
AI Upscale:Tak
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC):Tak
Długość przekątnej ekranu (cm):108 cm
Technologia przyciemniania podświetlenia:Supreme UHD Dimming
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą):614,7 mm
Smart TV:Tak
Współpraca z Amazon Alexa:Tak
Multi View:Tak
Bluetooth:Tak
Rok wprowadzenia:2025
Pobór mocy:51 W
Interakcja głosowa w dalekim polu:Tak
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV):HbbTV 2.0.4
Natywna proporcja obrazu:16:9
Głębokość podstawy:19,8 cm
Waga (z podstawą):8,2 kg
Przekątna ekranu:43"