Strona główna » Telewizory i akcesoria » Telewizory LCD » Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55" 4K Ultra HD 120Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55" 4K Ultra HD 120Hz Tizen Dolby Atmos CzarnyTelewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55
Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55" 4K Ultra HD 120Hz Tizen Dolby Atmos Czarny
Telewizor Samsung QE55S85F QLED 55
Samsung Electronics Polska
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:TVASA1LCD0718
Kod producenta:QE55S85FAUXXH
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806095995205
Waga:16,50 kg
HDMI:Tak
Natywna częstotliwość odświeżania:100 Hz
Współpraca z Amazon Alexa:Tak
Wi-Fi:Tak
Wersja systemu operacyjnego:Tizen
Rok wprowadzenia:2025
Wersja Bluetooth:5.3
Tryb gry:Tak
Interakcja głosowa w dalekim polu:Tak
Waga paczki:17 kg
Obsługa mini uchwytów ściennych:Nie
System dźwięku:Dolby Atmos
Wejście cyfrowe audio:1
Antyodblaskowe:Tak
Smart TV:Tak
Pobór mocy (max):230 W
Podstawa:SIMPLE LINEAR
Bluetooth:Tak
Automatyczne wyłączanie zasilania:Tak
Typ ramki:4 Bezramkowy
Pobór mocy:83 W