Telewizor Samsung QE75Q7FAAU QLED 75'' 4K Ultra HD Tizen Q-Symphony DVB-T2 Czarny (MODEL 2025)
Samsung Electronics Polska
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:TVASA1LCD0727
Kod producenta:QE75Q7FAAUXXH
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806097118695
Waga:45,00 kg
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:135 kWh
Obsługa funkcji Plug & Play:Tak
Telewizja internetowa:Tak
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:209 kWh
Wysokość opakowania:1100 mm
Natywna częstotliwość odświeżania:50 Hz
Waga wraz z opakowaniem:32 kg
Tryb gry:Tak
Wysokość (bez podstawy):962,4 mm
Szerokość opakowania:1822 mm
Pobór mocy (max):220 W
Waga (bez podstawy):25,3 kg
Rodzaj opakowania:Pudełko
Automatyczne wyłączanie zasilania:Tak
Szerokość (bez podstawy):1677,5 mm
Przewody:Prąd przemienny
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Obsługa aplikacji SmartThings:Tak
Głębokość opakowania:160 mm
Pilot zdalnego sterowania:TM2360E
Kolor podstawy:Czarny
Kolor produktu:Czarny
Wspólny interfejs:Tak
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Wi-Fi:Tak
Wejście PC (D-Sub):Nie
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Wersja Bluetooth:5.3
Typ tunera:Analogowe i cyfrowe
Głębokość (bez podstawy):61,1 mm
Technologia interpolacji:Motion Xcelerator
Dublowanie dźwięku:Tak
System formatu sygnału cyfrowego:DVB-T2,DVB-T
Deskryptor wstępnego wyboru audio:Tak
Smart TV:Tak
Moduł CI+:Tak
Czujnik Eco:Tak
Bluetooth:Tak
Stojak typu:Stojak na nogach
Adaptacyjny dźwięk:Tak
Pobór mocy:135 W
Nazwa koloru:Black
Interfejs do montażu panelu:400 x 400 mm
Technologia wyświetlacza:QLED
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC):Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą):1677,5 mm
Standard VESA:Tak
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:Mega Contrast
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Moc wyjściowa (RMS):20 W
Interpolacja do formatu 4K:Tak
OSD:Tak
Długość przekątnej ekranu (cm):189 cm
Multi View:Tak
Napięcie wejściowe AC:220 - 240 V
Szerokość podstawy:125,4 cm
Wysokość urządzenia (z podstawą):1006,3 mm
Liczba języków OSD:27
Przeglądarka internetowa:Tak
Waga (z podstawą):25,8 kg
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV):2.0.4
Kształt ekranu:Płaski
HbbTV:Tak
Głębokość podstawy:32,5 cm
Języki menu ekranowego:Wielo
Elektroniczny przewodnik po programach:Tak
Funkcja Screen mirroring:Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą):325 mm
Consumer Electronics Control (CEC):Anynet+
Technologia przyciemniania podświetlenia:Supreme UHD Dimming
ConnectShare (USB):Tak
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Common Interface Plus (CI +) wersja:1.4
Współpraca z Asystentem Google:Tak
ConnectShare (HDD):Tak
Typ HD:4K Ultra HD
Aplikacje wideo:Samsung TV Plus
Współpraca z Amazon Alexa:Tak
Kompatybilny z wąskimi uchwytami do montażu na ścianie:Tak
Kanały wyjścia audio:2.0 kan.
Technologia High Dynamic Range (HDR):High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Filmmaker Mode,Quantum HDR
Lustrzane odbicie inicjacji telewizyjnej:Tak
Wąski uchwyt do montażu na ścianie:Tak
Tryb energooszczędny:Tak
Natywna proporcja obrazu:16:9
Zainstalowany system operacyjny:Tizen
Przewodnik głosowy:Tak
Uniwersalne przeglądanie i odtwarzanie:Tak
AI Upscale:Tak
Przewodowa sieć lan:Tak
Liczba złącz rf:2
Typ ramki:3 Bezramkowy
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A:1
Liczba tunerów:2 tuner(y)
TV key support:Tak
Ilość portów HDMI:3
Współpracuje z Samsung Bixby:Tak
Standardy Wi- Fi:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Tryby inteligentne:Filmowiec
Przekątna ekranu:75"