Teltonika TRB145 (RS485) Gateway With Housing TRB14 TRB145003000
Teltonika
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:KILTEIROU0029
Kod producenta:KILTEIROU0029
Stan magazynowy:
Kod EAN:4779027312415
Wysokość produktu:18 mm
Szerokość produktu:70 mm
Głębokość produktu:60 mm
Waga produktu:30 g
Kolor produktu:Biały
Typ modułu:Cyfrowe i analogowe
Kierunek sygnału:Wejście/wyjście
Interfejs SCSI:RS-485
Wilgotność względna:0 - 90%
Obsługiwane protokoły sieciowe:SSH, CLI, NAT, DDNS, OpenVPN
Obsługiwany systemy operacyjne Linux:Tak
Napięcie wejściowe DC:9 - 30 V
Zakres temperatur (przechowywanie):-45 - 80 °C
Zakres temperatur (eksploatacja):-40 - 75 °C