Schowek0
Twój schowek jest pusty
Koszyk0
Twój koszyk jest pusty ...
Torba GEEK 15,6-4472136Torba GEEK 15,6-4472142Torba GEEK 15,6-4472143Torba GEEK 15,6-4472138Torba GEEK 15,6-4472140Torba GEEK 15,6-4472137Torba GEEK 15,6-4472139Torba GEEK 15,6-4472141
Torba GEEK 15,6-4472136
Torba GEEK 15,6-4472142
Torba GEEK 15,6-4472143
Torba GEEK 15,6-4472138
Torba GEEK 15,6-4472140
Torba GEEK 15,6-4472137
Torba GEEK 15,6-4472139
Torba GEEK 15,6-4472141

Torba GEEK 15,6

Defender

Dostępność:W dostawie

Koszt wysyłki:od 15,00 zł

Numer katalogowy:AODFDNT00000001

Kod producenta:26084

Stan magazynowy:

Kod EAN:4714033260848

Waga:0,45 kg

Gwarancja:24 mc.

Pasek na ramię (usuwamy, gdy plecak):Tak

Uchwyt do ręki:Tak

Rodzaj torby:Torba

Ilość komór (torby):2

Przekątna ekranu ntb:15,6''

Kolor (wyliczeniowy):Czarny

Cena brutto: 74,99 zł

Cena netto: 60,97 zł

Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Torba do notebooka Defender GEEK 15.6" czarna

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Torba ThinkPad Essential Plus 16 Topload (Eco) 4X41C12469 -4478202
szt.Do koszyka
Plecak na laptopa CityGear 14-15.6cala Convertible czarny-1412707
szt.Do koszyka
Torba notebook Beira 15,6'' Czarna -9374955

Torba notebook Beira 15,6'' Czarna

39,99 zł brutto32,51 zł netto
szt.Do koszyka
Plecak Soft Daypack Czarny-10327685

Plecak Soft Daypack Czarny

370,99 zł brutto301,62 zł netto
    ostatnio oglądane produkty
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu